Pro Whatsapp
Pro Whatsapp
DOLAR31,3677% 0.42
EURO34,0595% 0.51
STERLIN39,7661% 0.47
FRANG35,5200% 0.53
ALTIN2.100,98% 2,34
BITCOIN1.952.6380.489
reklam
Turkiye - Süper Lig
13:30
MKE AnkaragücüMKE Ankaragücü
1 : 1
Istanbulspor ASIstanbulspor AS
16:00
Çaykur RizesporÇaykur Rizespor
3 : 0
Mondihome KayserisporMondihome Kayserispor
19:00
Atakaş HataysporAtakaş Hatayspor
0 : 2
FenerbahçeFenerbahçe
Turkiye - 1. Lig
13:30
TuzlasporTuzlaspor
1 : 1
Ankara KeçiörengücüAnkara Keçiörengücü
13:30
BB BodrumsporBB Bodrumspor
0 : 1
EyüpsporEyüpspor
16:00
BB ErzurumsporBB Erzurumspor
0 : 0
KocaelisporKocaelispor
19:00
SakaryasporSakaryaspor
1 : 0
Manisa Futbol KulübüManisa Futbol Kulübü
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
11:55
Atus FerlachAtus Ferlach
6 : 0
SV GallizienSV Gallizien
12:00
FC Zbrojovka Brno BFC Zbrojovka Brno B
0 : 0
TJ Tatran BohuniceTJ Tatran Bohunice
13:00
FK HodoninFK Hodonin
3 : 1
MSK BreclavMSK Breclav
13:00
Asc Olimpic ZarnestiAsc Olimpic Zarnesti
:
CS Unirea Ungheni 2018CS Unirea Ungheni 2018
13:30
FK MuteniceFK Mutenice
13:30
TJ Slovan BzenecTJ Slovan Bzenec
13:30
FC Stockholm InternazionaleFC Stockholm Internazionale
1 : 2
Taby FKTaby FK
14:00
SC LandskronSC Landskron
14:00
TSV GrafensteinTSV Grafenstein
15:00
VFB HohenemsVFB Hohenems
15:00
FC EggFC Egg
15:00
Lunds BKLunds BK
1 : 1
Falkenbergs FFFalkenbergs FF
16:00
FK Sloga PozegaFK Sloga Pozega
0 : 0
FK Borac CacakFK Borac Cacak
16:00
Tus HeiligenkreuzTus Heiligenkreuz
16:00
SV Gossendorf Gtc GrazSV Gossendorf Gtc Graz
16:00
Sarpsborg 08Sarpsborg 08
1 : 4
Moss FKMoss FK
17:00
AB GladsaxeAB Gladsaxe
17:00
BK OlympicBK Olympic
17:30
SV FrauentalSV Frauental
17:30
SVU GleinstattenSVU Gleinstatten
18:00
Bryne FKBryne FK
18:00
Kongsvinger IL FotballKongsvinger IL Fotball
18:00
Vasalund EssingeVasalund Essinge
4 : 3
IFK StocksundIFK Stocksund
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
14:00
Nazilli BelediyesporNazilli Belediyespor
3 : 1
KırklarelisporKırklarelispor
14:00
Ankara DemirsporAnkara Demirspor
2 : 0
Adıyaman 1954Adıyaman 1954
14:00
Karacabey BelediyesporKaracabey Belediyespor
14:00
Hekimoglu TrabzonHekimoglu Trabzon
14:00
AnkarasporAnkaraspor
1 : 0
Zonguldak KömürsporZonguldak Kömürspor
14:00
Van Spor FKVan Spor FK
14:00
Hes İlaç AfyonsporHes İlaç Afyonspor
14:00
Beyoğlu Yeni ÇarşıBeyoğlu Yeni Çarşı
2 : 0
Serik BelediyesporSerik Belediyespor
14:00
BursasporBursaspor
0 : 2
BucasporBucaspor
14:00
Altınordu FKAltınordu FK
2 : 1
Kirsehir Belediye SporKirsehir Belediye Spor
14:00
DüzcesporDüzcespor
14:00
FethiyesporFethiyespor
14:00
SarıyerSarıyer
0 : 0
İnegölsporİnegölspor
14:00
Amed Sportif FaaliyetlerAmed Sportif Faaliyetler
14:00
Karaman FKKaraman FK
14:00
Belediye DerincesporBelediye Derincespor
14:00
Isparta 32 SporuIsparta 32 Sporu
14:00
68 Aksaray Belediyespor68 Aksaray Belediyespor
0 : 1
Anagold 24 ErzincansporAnagold 24 Erzincanspor
14:00
Iskenderun FKIskenderun FK
14:00
Etimesgut BelediyesporEtimesgut Belediyespor
14:00
DenizlisporDenizlispor
14:00
KastamonusporKastamonuspor
14:00
UşaksporUşakspor
0 : 2
Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve SporArnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor
14:00
MenemensporMenemenspor
2 : 0
Iğdır FKIğdır FK
İngiltere - Premier Lig
18:00
BrentfordBrentford
2 : 2
ChelseaChelsea
18:00
Everton FCEverton FC
1 : 3
West Ham United FCWest Ham United FC
18:00
Fulham FKFulham FK
3 : 0
Brighton & Hove Albion FCBrighton & Hove Albion FC
18:00
Newcastle United FCNewcastle United FC
3 : 0
Wolverhampton Wanderers FCWolverhampton Wanderers FC
18:00
Nottingham ForestNottingham Forest
0 : 1
LiverpoolLiverpool
18:00
TottenhamTottenham
3 : 1
Crystal Palace FCCrystal Palace FC
20:30
Luton TownLuton Town
0 : 0
Aston VillaAston Villa
İspanya - LaLiga
16:00
SevillaSevilla
3 : 2
Real Sociedad San SebastianReal Sociedad San Sebastian
18:15
Rayo VallecanoRayo Vallecano
1 : 1
CadizCadiz
20:30
GetafeGetafe
2 : 0
Las PalmasLas Palmas
23:00
ValenciaValencia
23:00
Real MadridReal Madrid
Almanya - Bundesliga
17:30
Union BerlinUnion Berlin
0 : 2
Borussia DortmundBorussia Dortmund
17:30
Mainz 05Mainz 05
1 : 1
Borussia MonchengladbachBorussia Monchengladbach
17:30
BochumBochum
1 : 4
RB LeipzigRB Leipzig
17:30
1. FC Heidenheim1. FC Heidenheim
1 : 2
Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
17:30
SV Darmstadt 98SV Darmstadt 98
0 : 6
AugsburgAugsburg
20:30
WolfsburgWolfsburg
0 : 1
StuttgartStuttgart
Fransa - Ligue 1
19:00
Stade ReimsStade Reims
0 : 1
Lille OSCLille OSC
23:00
Clermont Foot 63Clermont Foot 63
23:00
MarsilyaMarsilya
İtalya - Serie A
17:00
Udinese CalcioUdinese Calcio
1 : 1
US SalernitanaUS Salernitana
20:00
AC MonzaAC Monza
0 : 2
AS RomaAS Roma
22:45
Torino FCTorino FC
22:45
ACF FiorentinaACF Fiorentina
Hollanda - Eredivisie
20:45
Go Ahead EaglesGo Ahead Eagles
0 : 0
RKC WaalwijkRKC Waalwijk
22:00
Vitesse ArnhemVitesse Arnhem
22:00
FC Twente EnschedeFC Twente Enschede
23:00
Sparta RotterdamSparta Rotterdam
23:00
AZ AlkmaarAZ Alkmaar
Belçika - Pro Lig
18:00
Cercle BruggeCercle Brugge
2 : 3
Yellow-Red MechelenYellow-Red Mechelen
20:15
Oud-Heverlee LeuvenOud-Heverlee Leuven
0 : 1
Union Saint-GilloiseUnion Saint-Gilloise
22:45
Standart LiegeStandart Liege
22:45
KAA GentKAA Gent
Portekiz - Liga Portugal
18:30
Moreirense FCMoreirense FC
0 : 0
Rio Ave FCRio Ave FC
21:00
Estoril PraiaEstoril Praia
21:00
Vitoria GuimararesVitoria Guimarares
23:30
SC BragaSC Braga
23:30
Estrela AmadoraEstrela Amadora
Rusya - Premier Lig
14:00
CSKA MoskovaCSKA Moskova
1 : 1
FC OrenburgFC Orenburg
16:30
FK KrasnodarFK Krasnodar
1 : 1
FK Rubin KazanFK Rubin Kazan
19:00
RFK Akhmat GroznyRFK Akhmat Grozny
1 : 0
Ural EkaterinburgUral Ekaterinburg
19:30
FK Zenit St PetersburgFK Zenit St Petersburg
0 : 0
FK Spartak MoskovaFK Spartak Moskova
İskoçya - Premier Lig
18:00
FC DundeeFC Dundee
2 : 2
Kilmarnock FCKilmarnock FC
18:00
Hibernian FCHibernian FC
2 : 0
Ross CountyRoss County
18:00
Glasgow RangersGlasgow Rangers
1 : 2
Motherwell FCMotherwell FC
18:00
St Johnstone FCSt Johnstone FC
1 : 1
Livingston FCLivingston FC
18:00
St MirrenSt Mirren
2 : 1
Aberdeen FCAberdeen FC
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
17:00
AL Khaleej Saihat FCAL Khaleej Saihat FC
0 : 0
AL Shabab FC (KSA)AL Shabab FC (KSA)
17:00
Damac FCDamac FC
0 : 2
AL Ettifaq FCAL Ettifaq FC
20:00
Al-Ahli Saudi FCAl-Ahli Saudi FC
0 : 0
Al-Fateh SCAl-Fateh SC
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3
14:00
Fatsa BelediyesporFatsa Belediyespor
14:00
ErbaasporErbaaspor
Turnuvalar (Kulüpler) - CAF Şampiyonlar Ligi
16:00
Mamelodi SundownsMamelodi Sundowns
1 : 0
TP MazembeTP Mazembe
16:00
Pyramids FCPyramids FC
2 : 2
FC NouadhibouFC Nouadhibou
19:00
Simba SCSimba SC
19:00
Jwaneng GalaxyJwaneng Galaxy
19:00
Wydad ACWydad AC
19:00
Asec MimosasAsec Mimosas
22:00
Esperance Sportive de TunisEsperance Sportive de Tunis
22:00
Al Hilal (SDN)Al Hilal (SDN)
22:00
Atletico Petroleos de LuandaAtletico Petroleos de Luanda
22:00
Etoile Sportive du SahelEtoile Sportive du Sahel
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A
12:00
İstanbulspor AŞİstanbulspor AŞ
0 : 4
TrabzonsporTrabzonspor
12:00
Altınordu FKAltınordu FK
2 : 1
FenerbahçeFenerbahçe
12:00
Yeni MalatyasporYeni Malatyaspor
1 : 1
Mondihome KayserisporMondihome Kayserispor
12:00
Mke AnkaragucuMke Ankaragucu
4 : 0
KasımpaşaKasımpaşa
12:00
AnkarasporAnkaraspor
1 : 1
İstanbul Başakşehir FKİstanbul Başakşehir FK
13:00
Beşiktas JKBeşiktas JK
3 : 0
Adana DemirsporAdana Demirspor
13:00
EyupsporEyupspor
13:00
BolusporBoluspor
Türkiye (Diğer) - U19 Elit B
12:00
BandırmasporBandırmaspor
3 : 1
Manisa Futbol KulubuManisa Futbol Kulubu
12:00
BursasporBursaspor
12:00
Çaykur RizesporÇaykur Rizespor
12:00
Ankara KeçiörengücüAnkara Keçiörengücü
1 : 1
Sakaryaspor U19Sakaryaspor U19
12:00
EskişehirsporEskişehirspor
12:00
Pendikspor U19Pendikspor U19
12:00
AltayAltay
2 : 2
GöztepeGöztepe
12:00
DenizlisporDenizlispor
12:00
GençlerbirliğiGençlerbirliği
13:00
Yomra Spor U19Yomra Spor U19
13:00
Bodrum FK U19Bodrum FK U19
14:30
ÜmraniyesporÜmraniyespor
14:30
Bayrampasa Spor A.S. U19Bayrampasa Spor A.S. U19
İngiltere - Championship
15:30
Bristol CityBristol City
0 : 1
Cardiff CityCardiff City
15:30
Huddersfield TownHuddersfield Town
1 : 1
Leeds UnitedLeeds United
18:00
Birmingham CityBirmingham City
3 : 4
SouthamptonSouthampton
18:00
Leicester City FCLeicester City FC
1 : 2
Queens Park RangersQueens Park Rangers
18:00
MillwallMillwall
1 : 0
WatfordWatford
18:00
Norwich City FCNorwich City FC
1 : 0
SunderlandSunderland
18:00
Plymouth ArgylePlymouth Argyle
0 : 2
Ipswich TownIpswich Town
18:00
Preston North EndPreston North End
0 : 0
Hull CityHull City
18:00
Rotherham UnitedRotherham United
0 : 1
Sheffield WednesdaySheffield Wednesday
18:00
Stoke CityStoke City
2 : 0
MiddlesbroughMiddlesbrough
18:00
Swansea CitySwansea City
2 : 1
Blackburn RoversBlackburn Rovers
İngiltere - Lig 1
18:00
Bolton WanderersBolton Wanderers
2 : 0
Cambridge UnitedCambridge United
18:00
Carlisle UnitedCarlisle United
1 : 3
ReadingReading
18:00
Cheltenham TownCheltenham Town
0 : 0
Burton AlbionBurton Albion
18:00
Derby CountyDerby County
3 : 0
Port ValePort Vale
18:00
Fleetwood TownFleetwood Town
4 : 2
WiganWigan
18:00
Leyton Orient LondonLeyton Orient London
0 : 1
Bristol RoversBristol Rovers
18:00
Lincoln CityLincoln City
0 : 0
Stevenage FCStevenage FC
18:00
Northampton TownNorthampton Town
1 : 1
Charlton AthleticCharlton Athletic
18:00
Peterborough UnitedPeterborough United
2 : 1
Exeter CityExeter City
18:00
PortsmouthPortsmouth
2 : 1
Oxford UnitedOxford United
18:00
Shrewsbury TownShrewsbury Town
0 : 2
BlackpoolBlackpool
18:00
Wycombe WanderersWycombe Wanderers
2 : 4
BarnsleyBarnsley
İngiltere - Lig 2
15:30
WimbledonWimbledon
0 : 0
Milton Keynes DonsMilton Keynes Dons
18:00
Bradford CityBradford City
18:00
Notts CountyNotts County
18:00
Colchester UnitedColchester United
18:00
Stockport County FCStockport County FC
18:00
Crawley TownCrawley Town
18:00
BarrowBarrow
18:00
Crewe AlexandraCrewe Alexandra
2 : 3
Morecambe FCMorecambe FC
18:00
Grimsby TownGrimsby Town
1 : 0
Forest Green RoversForest Green Rovers
18:00
Newport CountyNewport County
0 : 1
Mansfield TownMansfield Town
18:00
Salford CitySalford City
0 : 2
Gillingham FCGillingham FC
18:00
Swindon TownSwindon Town
1 : 1
Harrogate TownHarrogate Town
18:00
Tranmere Rovers FCTranmere Rovers FC
1 : 0
Sutton UnitedSutton United
18:00
WalsallWalsall
3 : 1
Doncaster RoversDoncaster Rovers
18:00
WrexhamWrexham
4 : 0
Accrington StanleyAccrington Stanley
İngiltere - Ulusal Lig
15:30
Dorking WanderersDorking Wanderers
4 : 1
Chesterfield FCChesterfield FC
18:00
AFC FyldeAFC Fylde
4 : 1
Maidenhead United FCMaidenhead United FC
18:00
Boreham Wood FCBoreham Wood FC
1 : 1
GatesheadGateshead
18:00
BromleyBromley
2 : 0
FC Halifax TownFC Halifax Town
18:00
Dagenham and Redbridge FCDagenham and Redbridge FC
3 : 1
AltrinchamAltrincham
18:00
EastleighEastleigh
3 : 3
Solihull MoorsSolihull Moors
18:00
Ebbsfleet United FCEbbsfleet United FC
2 : 1
RochdaleRochdale
18:00
Hartlepool UnitedHartlepool United
1 : 2
Barnet FCBarnet FC
18:00
Oldham AthleticOldham Athletic
1 : 1
Southend UnitedSouthend United
18:00
Oxford CityOxford City
1 : 2
Aldershot Town FCAldershot Town FC
18:00
WokingWoking
18:00
Kidderminster Harriers FCKidderminster Harriers FC
18:00
York City FCYork City FC
2 : 3
WealdstoneWealdstone
İspanya - LaLiga 2
16:00
CD EldenseCD Eldense
2 : 0
Villarreal CF BVillarreal CF B
18:15
Espanyol BarcelonaEspanyol Barcelona
0 : 0
HuescaHuesca
18:15
Racing Club de FerrolRacing Club de Ferrol
2 : 2
Racing SantanderRacing Santander
20:30
Real OviedoReal Oviedo
0 : 0
LevanteLevante
23:00
BurgosBurgos
23:00
CartagenaCartagena
İspanya - Primera Federacion
18:00
CD ArenteiroCD Arenteiro
18:00
GimnasticGimnastic
18:00
CF FuenlabradaCF Fuenlabrada
18:00
SD PonferradinaSD Ponferradina
18:00
Algeciras CFAlgeciras CF
1 : 1
CR GranadaCR Granada
20:00
Cultural LeonesaCultural Leonesa
20:00
SD TarazonaSD Tarazona
20:00
CD TeruelCD Teruel
20:00
CF Rayo MajadahondaCF Rayo Majadahonda
20:00
Real Sociedad San Sebastian BReal Sociedad San Sebastian B
20:00
SD LogronesSD Logrones
22:00
UD CornellaUD Cornella
22:00
CA Osasuna BCA Osasuna B
22:00
Unionistas de Salamanca CFUnionistas de Salamanca CF
22:00
RC Celta de Vigo BRC Celta de Vigo B
İspanya - Segunda Federacion
18:00
Athletic Bilbao BAthletic Bilbao B
3 : 1
UD MutilveraUD Mutilvera
18:30
CD EsteponaCD Estepona
18:30
CD San Roque de LepeCD San Roque de Lepe
18:30
CD IllescasCD Illescas
18:30
Getafe CF BGetafe CF B
19:00
Arandina CFArandina CF
19:00
UP LangreoUP Langreo
19:00
CD Manchego Ciudad RealCD Manchego Ciudad Real
19:00
Sevilla AtleticoSevilla Atletico
19:30
Utebo FCUtebo FC
19:30
CD EguesCD Egues
20:00
Ourense CFOurense CF
20:00
Racing Club VillalbesRacing Club Villalbes
20:00
SD Gernika ClubSD Gernika Club
20:00
Barakaldo CFBarakaldo CF
20:00
UE Costa BravaUE Costa Brava
20:00
Espanyol Barcelona BEspanyol Barcelona B
Almanya - 2. Bundesliga
15:00
Hannover 96Hannover 96
2 : 2
Fortuna DüsseldorfFortuna Düsseldorf
15:00
Hansa RostockHansa Rostock
0 : 3
KaiserslauternKaiserslautern
15:00
NürnbergNürnberg
2 : 1
Eintracht BraunschweigEintracht Braunschweig
22:30
KarlsruherKarlsruher
22:30
Greuther FurthGreuther Furth
Almanya - 3. Lig
16:00
ErzgebirgeErzgebirge
2 : 3
SC Preussen 06 MunsterSC Preussen 06 Munster
16:00
Hallescher FCHallescher FC
1 : 0
Dynamo DresdenDynamo Dresden
16:00
LubeckLubeck
0 : 0
1. FC Saarbrucken1. FC Saarbrucken
16:00
MünchenMünchen
0 : 1
Ulm 1846Ulm 1846
16:00
SV Waldhof Mannheim 07SV Waldhof Mannheim 07
3 : 1
Jahn RegensburgJahn Regensburg
18:30
Rot Weiss EssenRot Weiss Essen
1 : 3
UnterhachingUnterhaching
Fransa - Lig 1, Bayanlar
15:30
FC FleuryFC Fleury
15:30
Stade De ReimsStade De Reims
16:30
Paris Saint-Germain FCParis Saint-Germain FC
16:30
Le Havre ACLe Havre AC
16:30
Montpellier HSCMontpellier HSC
16:30
Girondins BordeauxGirondins Bordeaux
16:30
LOSC LilleLOSC Lille
16:30
Ea GuingampEa Guingamp
21:30
Paris FCParis FC
21:30
As Saint EtienneAs Saint Etienne
Fransa - Ligue 2
17:00
Paris FCParis FC
0 : 0
AS Saint-EtienneAS Saint-Etienne
21:00
Pau FCPau FC
21:00
CaenCaen
21:00
Sporting BastiaSporting Bastia
21:00
GrenobleGrenoble
21:00
AuxerreAuxerre
21:00
ValenciennesValenciennes
21:00
Stade Lavallois MFCStade Lavallois MFC
21:00
AmiensAmiens
21:00
GuingampGuingamp
21:00
TroyesTroyes
21:00
USL DunkerqueUSL Dunkerque
21:00
US ConcarneauUS Concarneau
21:00
Rodez AveyronRodez Aveyron
21:00
BordeauxBordeaux
21:00
FC AnnecyFC Annecy
21:00
US Quevilly-Rouen MetropoleUS Quevilly-Rouen Metropole
Fransa - Ulusal
19:00
FC Villefranche BeaujolaisFC Villefranche Beaujolais
0 : 1
FC Versailles 78FC Versailles 78
19:00
US AvranchesUS Avranches
0 : 0
Red Star FCRed Star FC
21:30
Le Mans FCLe Mans FC
21:30
FC GoalFC Goal
21:30
LB ChateaurouxLB Chateauroux
21:30
OrleansOrleans
İtalya - Bahar Şampiyonası
13:00
SS LazioSS Lazio
2 : 0
Frosinone CalcioFrosinone Calcio
15:00
Atalanta BCAtalanta BC
1 : 5
AS RomaAS Roma
15:00
Cagliari CalcioCagliari Calcio
1 : 1
UC SampdoriaUC Sampdoria
17:00
Bologna FCBologna FC
2 : 2
Hellas Verona FCHellas Verona FC
İtalya - Campionato Primavera 2
13:00
Venezia FCVenezia FC
13:00
AC Renate U19AC Renate U19
13:00
Cosenza CalcioCosenza Calcio
13:00
Pescara CalcioPescara Calcio
13:15
CesenaCesena
13:15
FC CrotoneFC Crotone
13:30
AC Reggiana 1919AC Reggiana 1919
13:30
US Albinoleffe U19US Albinoleffe U19
14:00
PerugiaPerugia
14:00
Ternana Calcio U19Ternana Calcio U19
16:00
SS Monopoli U19SS Monopoli U19
16:00
SSC NapoliSSC Napoli
16:00
Palermo FCPalermo FC
16:00
Ascoli Calcio 1898 FCAscoli Calcio 1898 FC
16:30
US CremoneseUS Cremonese
16:30
Brescia CalcioBrescia Calcio
16:30
LR VicenzaLR Vicenza
16:30
FC Sudtirol Bolzano U19FC Sudtirol Bolzano U19
16:30
Parma Calcio 1913Parma Calcio 1913
16:30
AC Feralpisalo U19AC Feralpisalo U19
16:30
SpalSpal
16:30
US Alessandria Calcio 1912US Alessandria Calcio 1912
16:30
Udinese CalcioUdinese Calcio
16:30
Calcio PadovaCalcio Padova
17:00
US SalernitanaUS Salernitana
2 : 2
SSC Bari U19SSC Bari U19
17:00
Virtus EntellaVirtus Entella
17:00
Spezia CalcioSpezia Calcio
İtalya - Serie B
16:00
FC Sudtirol BolzanoFC Sudtirol Bolzano
1 : 0
LeccoLecco
16:00
Ternana CalcioTernana Calcio
1 : 3
ParmaParma
16:00
BresciaBrescia
4 : 2
Palermo FCPalermo FC
İtalya - Serie C, Grup A
20:30
Triestina Calcio 1918Triestina Calcio 1918
0 : 0
FC Legnago Salus SSDFC Legnago Salus SSD
20:30
PRO Vercelli 1892PRO Vercelli 1892
1 : 0
MantovaMantova
20:30
Atalanta BC U23Atalanta BC U23
0 : 0
Novara CalcioNovara Calcio
İtalya - Serie C, Grup B
16:00
ASD Torres SassariASD Torres Sassari
4 : 1
Delfino Pescara 1936Delfino Pescara 1936
18:15
Juventus FCJuventus FC
2 : 2
AS GubbioAS Gubbio
18:15
Fermana FCFermana FC
2 : 2
Olbia CalcioOlbia Calcio
18:15
Vis Pesaro 1898Vis Pesaro 1898
0 : 1
US Citta di PontederaUS Citta di Pontedera
20:30
ArezzoArezzo
0 : 0
Ancona-MatelicaAncona-Matelica
22:45
Perugia Calcio SPAPerugia Calcio SPA
22:45
USD Recanatese 1923USD Recanatese 1923
İtalya - Serie C, Grup C
20:30
SSD BrindisiSSD Brindisi
0 : 0
ACR MessinaACR Messina
22:45
Benevento CalcioBenevento Calcio
22:45
FoggiaFoggia
22:45
CrotoneCrotone
22:45
FC Giugliano 1928FC Giugliano 1928
22:45
ASD Sorrento 1945ASD Sorrento 1945
22:45
Potenza CalcioPotenza Calcio
İtalya - Serie D,A Grubu
16:30
Citta Di VareseCitta Di Varese
16:30
Calcio Chieri 1955Calcio Chieri 1955
İtalya - Serie D,E Grubu
18:00
Aquila MontevarchiAquila Montevarchi
18:00
SC TrestinaSC Trestina
İtalya - Serie D,G Grubu
16:30
San Marzano CalcioSan Marzano Calcio
16:30
ASD Gladiator 1924ASD Gladiator 1924
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar
16:00
PSV EindhovenPSV Eindhoven
16:00
Fortuna SittardFortuna Sittard
18:30
Feyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam
18:30
Excelsior RotterdamExcelsior Rotterdam
18:30
PEC Zwolle KadınlarPEC Zwolle Kadınlar
18:30
ADO Den HaagADO Den Haag
Hollanda - Tweede Divisie
16:30
SSV ScheveningenSSV Scheveningen
16:30
Rijnsburgse BoysRijnsburgse Boys
16:30
GVVVGVVV
16:30
VV KatwijkVV Katwijk
16:30
VV NoordwijkVV Noordwijk
16:30
FC LisseFC Lisse
17:00
K.v.v. Quick BoysK.v.v. Quick Boys
17:00
Excelsior MaassluisExcelsior Maassluis
17:00
SpakenburgSpakenburg
17:00
AssenAssen
17:00
Kozakken BoysKozakken Boys
1 : 1
HardenbergHardenberg
17:30
Jong Sparta RotterdamJong Sparta Rotterdam
17:30
Almere City FCAlmere City FC
20:00
De TreffersDe Treffers
20:00
Koninklijke HFCKoninklijke HFC
Hollanda - U21 KNVB, Divisie 1
15:30
GO Ahead Eagles U21GO Ahead Eagles U21
15:30
FC Twente HeraclesFC Twente Heracles
16:00
FC GroningenFC Groningen
16:00
de Graafschap U21de Graafschap U21
16:30
PEC ZwollePEC Zwolle
16:30
Feyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam
16:45
NEC NijmegenNEC Nijmegen
16:45
SC CambuurSC Cambuur
Belçika - Challenger Pro Lig
18:00
Lierse KempenzonenLierse Kempenzonen
3 : 1
Royal Francs BorainsRoyal Francs Borains
22:00
KMSK DeinzeKMSK Deinze
22:00
RSC Anderlecht FuturesRSC Anderlecht Futures
22:00
Lommel SKLommel SK
22:00
Luik FCLuik FC
Belçika - Nationale 1
21:30
KFC Dessel SportKFC Dessel Sport
21:30
CapellenCapellen
22:00
Raal La LouviereRaal La Louviere
22:00
Royal Excelsior VirtonRoyal Excelsior Virton
22:00
Royal Olympic Charleroi Chatelet FarciennesRoyal Olympic Charleroi Chatelet Farciennes
22:00
Jeugd Oud Heverlee LeuvenJeugd Oud Heverlee Leuven
22:00
KSK HeistKSK Heist
22:00
Royal Knokke FCRoyal Knokke FC
22:00
Hoogstraten VVHoogstraten VV
22:00
KSC Lokeren TemseKSC Lokeren Temse
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
15:30
Club Brugge YLAClub Brugge YLA
15:30
KRC GenkKRC Genk
20:00
Yellow-Red KV MechelenYellow-Red KV Mechelen
20:00
KAA GentKAA Gent
21:00
RSC Anderlecht BayanlarRSC Anderlecht Bayanlar
21:00
Standard Femina de LiegeStandard Femina de Liege
Belçika - U21 Pro Ligi
21:30
Jeugd St. Truidense VVJeugd St. Truidense VV
21:30
FCV Dender EH U21FCV Dender EH U21
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar
14:00
Rp FCRp FC
14:00
CS Maritimo MadeiraCS Maritimo Madeira
18:00
Vilaverdense FCVilaverdense FC
2 : 1
SF DamaienseSF Damaiense
18:00
Valadares Gaia FCValadares Gaia FC
1 : 0
CA OurienseCA Ouriense
18:00
FC FamalicaoFC Famalicao
1 : 3
SCU TorreenseSCU Torreense
Portekiz - İkinci Lig
14:00
UD LeiriaUD Leiria
2 : 3
CD MafraCD Mafra
17:00
CD FeirenseCD Feirense
1 : 2
SL Benfica BSL Benfica B
Portekiz - Liga Portugal 3
18:00
Lusitania FC LourosaLusitania FC Lourosa
18:00
FC Felgueiras 1932FC Felgueiras 1932
18:00
1 Dezembro1 Dezembro
1 : 4
Sporting Lisbon BSporting Lisbon B
18:00
CaldasCaldas
4 : 1
CA Pero PinheiroCA Pero Pinheiro
18:00
Amora FCAmora FC
2 : 0
FC Oliveira do HospitalFC Oliveira do Hospital
20:00
Varzim SCVarzim SC
20:00
FC Alverca SADFC Alverca SAD
22:00
SC CovilhaSC Covilha
22:00
Atletico Clube de PortugalAtletico Clube de Portugal
Portekiz - U19 Şampiyonası
15:00
SC LusitaniaSC Lusitania
2 : 0
GD Estoril PraiaGD Estoril Praia
18:00
Rio Ave FCRio Ave FC
2 : 1
ChavesChaves
18:00
Gil VicenteGil Vicente
18:00
Lusitania FC LourosaLusitania FC Lourosa
18:00
MaritimoMaritimo
18:00
FC VizelaFC Vizela
18:00
Academica CoimbraAcademica Coimbra
18:00
OS BelenensesOS Belenenses
18:00
FC AlvercaFC Alverca
4 : 2
SCU TorreenseSCU Torreense
18:00
SC Beira-MarSC Beira-Mar
18:00
Vitoria SetubalVitoria Setubal
18:00
FC FamalicaoFC Famalicao
1 : 0
FC PortoFC Porto
18:00
SC BragaSC Braga
18:00
Vitoria GuimaraesVitoria Guimaraes
18:00
Sporting CPSporting CP
2 : 2
Academico ViseuAcademico Viseu
Rusya - 1. Liga
11:30
FC Yenisey KrasnoyarskFC Yenisey Krasnoyarsk
1 : 0
Torpedo MoskovaTorpedo Moskova
13:30
Sokol SaratovSokol Saratov
1 : 0
FC Dynamo-MakhachkalaFC Dynamo-Makhachkala
15:00
PFC Kuban KrasnodarPFC Kuban Krasnodar
0 : 2
FC Shinnik YaroslavlFC Shinnik Yaroslavl
15:00
LeningradetsLeningradets
0 : 0
FC Kamaz Naberezhnye ChelnyFC Kamaz Naberezhnye Chelny
Rusya - 2. Liga, Division A
12:00
Torpedo MiassTorpedo Miass
1 : 1
FC KalugaFC Kaluga
14:00
FC Tekstilshchik IvanovoFC Tekstilshchik Ivanovo
1 : 1
Dinamo BrjanskDinamo Brjansk
14:00
FC Mashuk-KMV PyatigorskFC Mashuk-KMV Pyatigorsk
1 : 1
FK Volga UlyanovskFK Volga Ulyanovsk
14:00
FC Irtysh OmskFC Irtysh Omsk
3 : 1
FC Avangard KurskFC Avangard Kursk
15:00
Khimik DzerzhinskKhimik Dzerzhinsk
0 : 2
Spartak KostromaSpartak Kostroma
İskoçya - Lig 1
18:00
Edinburgh City FCEdinburgh City FC
0 : 2
Cove Rangers FCCove Rangers FC
18:00
Falkirk FCFalkirk FC
1 : 1
Annan Athletic FCAnnan Athletic FC
18:00
Kelty Hearts FCKelty Hearts FC
0 : 5
Hamilton Academical FCHamilton Academical FC
18:00
MontroseMontrose
4 : 3
Alloa Athletic FCAlloa Athletic FC
18:00
Queen of The South FCQueen of The South FC
2 : 2
Stirling Albion FCStirling Albion FC
İskoçya - Lig 2
18:00
Bonnyrigg RoseBonnyrigg Rose
0 : 1
StenhousemuirStenhousemuir
18:00
Clyde FCClyde FC
2 : 1
Elgin City FCElgin City FC
18:00
Dumbarton FCDumbarton FC
1 : 0
PeterheadPeterhead
18:00
StranraerStranraer
0 : 0
Forfar Athletic FCForfar Athletic FC
18:00
SpartansSpartans
1 : 3
East FifeEast Fife
İskoçya - Şampiyona
18:00
Airdrieonians FCAirdrieonians FC
1 : 1
Queens Park FCQueens Park FC
18:00
Dunfermline Athletic FCDunfermline Athletic FC
2 : 0
Ayr United FCAyr United FC
18:00
Greenock Morton FCGreenock Morton FC
0 : 2
Inverness Caledonian Thistle FCInverness Caledonian Thistle FC
18:00
Partick Thistle FCPartick Thistle FC
1 : 1
Dundee UnitedDundee United
ABD - ABD MLS
22:00
Minnesota United FCMinnesota United FC
22:00
Columbus CrewColumbus Crew
22:00
Real Salt LakeReal Salt Lake
22:00
Los Angeles FCLos Angeles FC
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Batı
13:00
TSV Alemannia AachenTSV Alemannia Aachen
3 : 2
Fortuna DusseldorfFortuna Dusseldorf
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
15:00
Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
15:00
Greuther FurthGreuther Furth
15:00
VFB StuttgartVFB Stuttgart
1 : 2
FC Ingolstadt 04FC Ingolstadt 04
Almanya - A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
13:00
Dynamo DresdenDynamo Dresden
1 : 0
FC St PauliFC St Pauli
16:00
Eintracht BraunschweigEintracht Braunschweig
2 : 3
1. FC Union Berlin1. FC Union Berlin
16:00
VFL OsnabruckVFL Osnabruck
0 : 0
Hamburger SVHamburger SV
Almanya - Bayernliga Güney
16:00
FC PipinsriedFC Pipinsried
16:00
TSV 1896 RainTSV 1896 Rain
16:00
FC GundelfingenFC Gundelfingen
16:00
Schwaben AugsburgSchwaben Augsburg
16:00
TSV 1865 DachauTSV 1865 Dachau
2 : 1
TSV 1860 Munich IITSV 1860 Munich II
16:00
TSV Landsberg am LechTSV Landsberg am Lech
1 : 4
FC DeisenhofenFC Deisenhofen
16:00
TSV 1874 KotternTSV 1874 Kottern
16:00
TSV 1861 NordlingenTSV 1861 Nordlingen
16:00
IsmaningIsmaning
16:00
SV KirchanschoringSV Kirchanschoring
16:00
HeimstettenHeimstetten
16:00
SV ErlbachSV Erlbach
Almanya - Bayernliga Kuzey
16:00
Bayern HofBayern Hof
16:00
FC CoburgFC Coburg
16:00
SPVGG Hankofen-HailingSPVGG Hankofen-Hailing
16:00
VFB EichstattVFB Eichstatt
17:00
Wurzburger FVWurzburger FV
0 : 1
Ingolstadt 04 (A)Ingolstadt 04 (A)
18:00
SV Fortuna RegensburgSV Fortuna Regensburg
18:00
TSV AbtswindTSV Abtswind
18:00
Jahn Regensburg IIJahn Regensburg II
18:00
DJK GebenbachDJK Gebenbach
Almanya - Bölgesel Ligi Bavaria
16:00
FC Wurzburger KickersFC Wurzburger Kickers
4 : 0
AnsbachAnsbach
16:00
SV Schalding-HeiningSV Schalding-Heining
1 : 1
Bayern Munich IIBayern Munich II
16:00
VilzingVilzing
1 : 1
FC Augsburg IIFC Augsburg II
16:00
1. FC Schweinfurt 051. FC Schweinfurt 05
2 : 2
MemmingenMemmingen
16:00
Eintracht BambergEintracht Bamberg
1 : 3
Greuther Furth IIGreuther Furth II
16:00
Wacker BurghausenWacker Burghausen
2 : 0
BuchbachBuchbach
Almanya - Bölgesel Ligi Güneybatı
16:00
TSV Schott MainzTSV Schott Mainz
1 : 2
FC 08 Homburg-SaarFC 08 Homburg-Saar
16:00
Stuttgart KickersStuttgart Kickers
4 : 0
TSV Steinbach 1921TSV Steinbach 1921
16:00
VfR 1921 AalenVfR 1921 Aalen
0 : 0
FSV Mainz IIFSV Mainz II
16:00
BahlingerBahlinger
0 : 0
FreiburgFreiburg
16:00
Ein. Frankfurt (A)Ein. Frankfurt (A)
2 : 2
KSV Hessen KasselKSV Hessen Kassel
16:00
FSV Frankfurt 1899FSV Frankfurt 1899
1 : 1
FC Astoria WalldorfFC Astoria Walldorf
16:00
Hoffenheim (A)Hoffenheim (A)
4 : 0
Koblenz 1911Koblenz 1911
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
15:00
JenaJena
3 : 1
Hertha BSC IIHertha BSC II
15:00
Babelsberg 03Babelsberg 03
1 : 1
DynamoDynamo
15:00
VSG AltglienickeVSG Altglienicke
2 : 3
Hansa Rostock IIHansa Rostock II
18:00
Lokomotiv LeipzigLokomotiv Leipzig
1 : 1
ChemnitzerChemnitzer
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey
15:00
1. FC Phonix Lubeck1. FC Phonix Lubeck
1 : 0
SC Spelle-VenhausSC Spelle-Venhaus
15:00
Hannover 96 (A)Hannover 96 (A)
2 : 0
Hamburg (A)Hamburg (A)
16:00
Holstein Kiel IIHolstein Kiel II
1 : 3
SV DROCHTERSEN/ASSELSV DROCHTERSEN/ASSEL
17:00
Eimsbutteler TVEimsbutteler TV
0 : 0
SV Meppen 1912SV Meppen 1912
18:00
SSV Jeddeloh IISSV Jeddeloh II
3 : 1
SC Weiche Flensburg 08SC Weiche Flensburg 08
20:00
Blau-Weiss LohneBlau-Weiss Lohne
3 : 0
Kilia KielKilia Kiel
Almanya - Bremen-Liga
15:00
OSC BremerhavenOSC Bremerhaven
15:00
TUS Komet ArstenTUS Komet Arsten
16:00
BTS NeustadtBTS Neustadt
16:00
SV HemelingenSV Hemelingen
16:00
BrinkumerBrinkumer
16:00
Blumenthaler SVBlumenthaler SV
16:00
TS WoltmershausenTS Woltmershausen
16:00
Werder Bremen (A)Werder Bremen (A)
16:30
SG Aumund-VegesackSG Aumund-Vegesack
16:30
Vahr BlockdiekVahr Blockdiek
Almanya - Bundesliga 2 , Kadınlar
17:30
FC Carl Zeiss JenaFC Carl Zeiss Jena
17:30
1. FFC Turbine Potsdam 711. FFC Turbine Potsdam 71
Almanya - Hessenliga
16:00
Hanauer SCHanauer SC
16:00
SC 1929 WaldgirmesSC 1929 Waldgirmes
16:00
VfB MarburgVfB Marburg
16:00
SC Viktoria 06 GriesheimSC Viktoria 06 Griesheim
16:30
Turk Gucu FriedbergTurk Gucu Friedberg
16:30
FC Hanau 93FC Hanau 93
16:30
BaunatalBaunatal
16:30
E. StadtallendorfE. Stadtallendorf
17:00
FC 1906 ErlenseeFC 1906 Erlensee
17:00
SV Rot-Weiss WalldorfSV Rot-Weiss Walldorf
17:00
SteinbachSteinbach
17:00
FC Bayern AlzenauFC Bayern Alzenau
17:00
Hunfelder SV 1919Hunfelder SV 1919
17:00
FC GiessenFC Giessen
Almanya - Oberliga BW
16:00
FV RavensburgFV Ravensburg
16:00
FC HolzhausenFC Holzhausen
16:00
TSG BacknangTSG Backnang
16:00
FSV 08 Bietigheim-BissingenFSV 08 Bietigheim-Bissingen
16:00
1. Goppinger SV1. Goppinger SV
16:00
FC DenzlingenFC Denzlingen
16:30
OffenburgerOffenburger
16:30
1 FC Normannia Schwabisch Gmund1 FC Normannia Schwabisch Gmund
17:00
SSV ReutlingenSSV Reutlingen
17:00
SV OberachernSV Oberachern
17:00
TSV EssingenTSV Essingen
17:00
NöttingenNöttingen
17:00
Atsv MutschelbachAtsv Mutschelbach
2 : 0
MannheimMannheim
17:00
FSV HollenbachFSV Hollenbach
17:00
PforzheimPforzheim
17:30
08 Villingen08 Villingen
17:30
S. GrossaspachS. Grossaspach
Almanya - Oberliga Hamburg
15:00
TUS Dassendorf 1948TUS Dassendorf 1948
15:00
Etsv HamburgEtsv Hamburg
15:00
FC Türkiye WilhelmsburgFC Türkiye Wilhelmsburg
3 : 2
SC Victoria Hamburg 1895SC Victoria Hamburg 1895
Almanya - Oberliga Niederrhein
17:30
TVD Velbert 1870TVD Velbert 1870
17:30
Krefelder FC Uerdingen 05Krefelder FC Uerdingen 05
Almanya - Oberliga Niedersachsen
16:00
FSV Schoningen 2011FSV Schoningen 2011
16:00
OldenburgOldenburg
16:00
BSV SW RehdenBSV SW Rehden
16:00
Kickers EmdenKickers Emden
16:00
SV Meppen IISV Meppen II
1 : 0
1. FC Germania Egestorf/Langreder1. FC Germania Egestorf/Langreder
17:00
R. EhlershausenR. Ehlershausen
1 : 6
TUS BersenbruckTUS Bersenbruck
17:00
SV Atlas DelmenhorstSV Atlas Delmenhorst
17:00
Heeslinger SCHeeslinger SC
Almanya - Oberliga NOFV Güney
16:00
SV 09 ArnstadtSV 09 Arnstadt
16:00
VfB Germania HalberstadtVfB Germania Halberstadt
16:00
Bischofswerdaer FV 1908Bischofswerdaer FV 1908
5 : 0
FC Einheit WernigerodeFC Einheit Wernigerode
16:00
SG Union SandersdorfSG Union Sandersdorf
0 : 1
PlauenPlauen
16:00
Auerbach 1906Auerbach 1906
2 : 0
LudwigsfelderLudwigsfelder
16:00
SC FreitalSC Freital
2 : 0
FC GrimmaFC Grimma
16:00
FSV Motor MarienbergFSV Motor Marienberg
4 : 0
Budissa BautzenBudissa Bautzen
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
15:00
Borussia BerlinBorussia Berlin
15:00
SC Staaken 1919SC Staaken 1919
16:00
RSV Eintracht Stahnsdorf 1949RSV Eintracht Stahnsdorf 1949
16:00
FC Hertha 03 ZehlendorfFC Hertha 03 Zehlendorf
16:00
Rostocker FCRostocker FC
16:00
TUS Makkabi BerlinTUS Makkabi Berlin
Almanya - Oberliga Rheinland-Pfa
16:00
VfR Wormatia 08 WormsVfR Wormatia 08 Worms
16:00
EngersEngers
16:00
FK 03 PirmasensFK 03 Pirmasens
16:00
TSG PfeddersheimTSG Pfeddersheim
16:00
MechtersheimMechtersheim
1 : 3
Eintracht TrierEintracht Trier
17:30
SV AuersmacherSV Auersmacher
17:30
FC Bitburg 1919FC Bitburg 1919
17:30
K´Lautern (A)K´Lautern (A)
17:30
A. WaldalgesheimA. Waldalgesheim
17:30
FC KarbachFC Karbach
17:30
SV MorlauternSV Morlautern
17:30
SPVGG QuierschiedSPVGG Quierschied
17:30
FC Rot-Weiss KoblenzFC Rot-Weiss Koblenz
19:00
FV DudenhofenFV Dudenhofen
19:00
VfR Baumholder 1886VfR Baumholder 1886
Almanya - Oberliga Westfalen
19:00
VfL Sportfreunde Lotte 1929VfL Sportfreunde Lotte 1929
19:00
Turkspor Dortmund 2000Turkspor Dortmund 2000
Almanya - Regionalliga Batı
16:00
SV RodinghausenSV Rodinghausen
1 : 1
Alemannia AachenAlemannia Aachen
16:00
1. FC Duren1. FC Duren
3 : 5
SC WiedenbruckSC Wiedenbruck
16:00
Borussia Monchengladbach IIBorussia Monchengladbach II
2 : 0
Wegberg BeeckWegberg Beeck
16:00
Fortuna Dusseldorf IIFortuna Dusseldorf II
2 : 0
FC Gutersloh 2000FC Gutersloh 2000
16:00
Fortuna CologneFortuna Cologne
2 : 1
RW OberhausenRW Oberhausen
16:00
Rot Weiss AhlenRot Weiss Ahlen
1 : 2
Lippstadt 08Lippstadt 08
16:00
1. FC Bocholt1. FC Bocholt
4 : 1
VelbertVelbert
Almanya - Schleswig-Holstein-Liga
15:30
SC Weiche Flensburg 08 IISC Weiche Flensburg 08 II
15:30
Inter Turkspor KielInter Turkspor Kiel
16:00
TSB FlensburgTSB Flensburg
16:00
PSV Union NeumunsterPSV Union Neumunster
16:00
HeiderHeider
16:00
TSV Nordmark SatrupTSV Nordmark Satrup
17:00
Mtsv HohenwestedtMtsv Hohenwestedt
0 : 0
TSV BordesholmTSV Bordesholm
17:00
FC DornbreiteFC Dornbreite
17:00
SV Preussen 09 ReinfeldSV Preussen 09 Reinfeld
Andorra - Premier Lig
22:30
Inter Club de EscaldesInter Club de Escaldes
22:30
FC Santa ColomaFC Santa Coloma
Angola - Girabola
17:00
Recreativo Do LiboloRecreativo Do Libolo
17:00
CD HuilaCD Huila
17:00
Cr Uniao de MalanjeCr Uniao de Malanje
17:00
Santa RitaSanta Rita
17:30
GD InterclubeGD Interclube
17:30
Kabuscorp SCPKabuscorp SCP
Arjantin - Copa de la Liga
01:00
CA TigreCA Tigre
1 : 0
CA Central Cordoba SECA Central Cordoba SE
03:15
CA BanfieldCA Banfield
2 : 0
Deportivo Riestra AFBCDeportivo Riestra AFBC
03:15
CA PlatenseCA Platense
0 : 0
Racing Club AvellanedaRacing Club Avellaneda
23:00
CA Sarmiento JuninCA Sarmiento Junin
23:00
Union de Santa FeUnion de Santa Fe
Arjantin - Primera B
23:00
CA ColegialesCA Colegiales
23:00
CSD San MartinCSD San Martin
23:00
CSD FlandriaCSD Flandria
23:00
CA ExcursionistasCA Excursionistas
23:00
CA Villa San CarlosCA Villa San Carlos
23:00
Sacachispas FCSacachispas FC
23:00
CS ItalianoCS Italiano
23:00
CSD MerloCSD Merlo
23:00
Argentino de MerloArgentino de Merlo
23:00
CSCD LaferrereCSCD Laferrere
23:00
CSD LiniersCSD Liniers
23:00
Canuelas FCCanuelas FC
23:00
CD ArmenioCD Armenio
23:00
CA Ferrocarril MidlandCA Ferrocarril Midland
23:00
CA Argentino de QuilmesCA Argentino de Quilmes
23:00
CA FenixCA Fenix
23:05
Club ComunicacionesClub Comunicaciones
23:05
Club Atletico Los AndesClub Atletico Los Andes
Arjantin - Primera C
23:00
CA Central Cordoba de RosarioCA Central Cordoba de Rosario
23:00
Argentino De RosarioArgentino De Rosario
Arjantin - Primera Nacional
23:00
San Martin de TucumanSan Martin de Tucuman
23:00
Quilmes Atletico ClubQuilmes Atletico Club
23:00
Agropecuario ArgentinoAgropecuario Argentino
23:00
Gimnasia Y Esgrima JujuyGimnasia Y Esgrima Jujuy
23:00
CA All BoysCA All Boys
23:00
CA GuemesCA Guemes
23:00
CSD Tristan SuarezCSD Tristan Suarez
23:00
CA AlvaradoCA Alvarado
23:00
Gimnasia y Esgrima MendozaGimnasia y Esgrima Mendoza
23:00
Deportivo MadrynDeportivo Madryn
23:00
CA EstudiantesCA Estudiantes
23:00
Club AlmagroClub Almagro
Arnavutluk - Kategoria Superiore
19:00
Vllaznia ShkoderVllaznia Shkoder
19:00
TiranTiran
19:00
KF TeutaKF Teuta
19:00
KF Erzeni ShijakKF Erzeni Shijak
Avustralya - A-League, Kadınlar
09:00
Western Sydney WanderersWestern Sydney Wanderers
0 : 2
Sydney FCSydney FC
10:00
Brisbane Roar FCBrisbane Roar FC
2 : 0
Melbourne City FCMelbourne City FC
Avustralya - A-Ligi
09:00
Western United FCWestern United FC
1 : 0
Perth GloryPerth Glory
10:00
Newcastle United JetsNewcastle United Jets
0 : 1
Central Coast MarinersCentral Coast Mariners
11:45
Western Sydney Wanderers FCWestern Sydney Wanderers FC
1 : 4
Sydney FCSydney FC
Avustralya - Kuzey NSW NPL
06:30
New Lambton FCNew Lambton FC
0 : 3
Valentine FCValentine FC
10:00
Weston Workers FCWeston Workers FC
5 : 1
Maitland FCMaitland FC
10:00
Newcastle Olympic FCNewcastle Olympic FC
1 : 1
Edgeworth FCEdgeworth FC
10:00
Adamstown Rosebud FCAdamstown Rosebud FC
0 : 3
Charlestown Azzurri FCCharlestown Azzurri FC
11:00
Lake Macquarie FCLake Macquarie FC
1 : 4
Broadmeadow Magic FCBroadmeadow Magic FC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
07:00
Croydon Kings FCCroydon Kings FC
1 : 0
Campbelltown City SCCampbelltown City SC
07:30
Adelaide United FCAdelaide United FC
1 : 5
Modbury Jets SCModbury Jets SC
09:30
North Eastern Metrostars SCNorth Eastern Metrostars SC
4 : 3
Adelaide Croatia Raiders SCAdelaide Croatia Raiders SC
11:30
Adelaide Olympic FCAdelaide Olympic FC
1 : 5
White City WoodvilleWhite City Woodville
Avustralya - NPL, Victoria
07:00
North Geelong Warriors FCNorth Geelong Warriors FC
1 : 2
Fc Bulleen LionsFc Bulleen Lions
09:30
Caroline Springs George Cross FCCaroline Springs George Cross FC
1 : 2
Langwarrin SCLangwarrin SC
Avustralya - NPL,Victoria
07:00
Manningham United BluesManningham United Blues
2 : 5
South MelbourneSouth Melbourne
10:15
Altona Magic SCAltona Magic SC
2 : 3
Dandenong ThunderDandenong Thunder
12:00
Hume CityHume City
4 : 0
Port Melbourne SharksPort Melbourne Sharks
Avustralya - NSW NPL 1
09:00
Sydney Olympic FCSydney Olympic FC
6 : 0
Sydney UnitedSydney United
11:00
Marconi StallionsMarconi Stallions
2 : 1
NWS SpiritNWS Spirit
11:00
Blacktown City FCBlacktown City FC
3 : 2
Sutherland SharksSutherland Sharks
11:00
St George Saints FKSt George Saints FK
2 : 1
Sydney FC YouthSydney FC Youth
Avustralya - Queensland NPL
10:00
Brisbane City FCBrisbane City FC
3 : 2
Sunshine Coast WanderersSunshine Coast Wanderers
11:15
Wynnum Wolves FCWynnum Wolves FC
2 : 1
Peninsula Power FCPeninsula Power FC
12:30
Moreton City Excelsior FCMoreton City Excelsior FC
:
Brisbane Roar FCBrisbane Roar FC
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
09:00
Gold Coast United FCGold Coast United FC
4 : 0
Football Queensland QASFootball Queensland QAS
10:45
Peninsula Power FCPeninsula Power FC
0 : 1
Olympic FC BrisbaneOlympic FC Brisbane
11:00
Mitchelton FCMitchelton FC
4 : 4
Lions FCLions FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
11:00
Caboolture FCCaboolture FC
11:00
Mitchelton FKMitchelton FK
11:00
SWQ Thunder FCSWQ Thunder FC
11:00
Ipswich FCIpswich FC
12:15
Broadbeach UnitedBroadbeach United
12:15
Logan LightningLogan Lightning
Avusturya - 2. Liga
16:30
FC LieferingFC Liefering
3 : 1
St. PöltenSt. Pölten
16:30
DornbirnDornbirn
0 : 2
SV LafnitzSV Lafnitz
16:30
KSV 1919KSV 1919
0 : 3
Schwarz Weiss BregenzSchwarz Weiss Bregenz
Avusturya - Bölgesel Ligi Doğu
16:30
SR DonaufeldSR Donaufeld
16:30
Rapid Wien IIRapid Wien II
19:00
SCU ArdaggerSCU Ardagger
19:00
SC Wiener ViktoriaSC Wiener Viktoria
Avusturya - Bölgesel Ligi Merkez
17:00
Junge Wikinger RiedJunge Wikinger Ried
2 : 1
FC Gleisdorf 09FC Gleisdorf 09
17:30
Union GurtenUnion Gurten
17:30
ASK KlagenfurtASK Klagenfurt
19:00
USV Weindorf St. Anna am AigenUSV Weindorf St. Anna am Aigen
19:00
Union VocklamarktUnion Vocklamarkt
Azerbaycan - Premier Lig
15:00
Zira FKZira FK
1 : 1
PFK TURAN TOVUZPFK TURAN TOVUZ
17:30
Sabah MasazirSabah Masazir
2 : 0
ARAZ NAKCHIVAN PFKARAZ NAKCHIVAN PFK
BAE - Arap Körfez Ligi
16:35
Al-Nasr Dubai CSCAl-Nasr Dubai CSC
1 : 0
Baniyas ClubBaniyas Club
19:15
Al Wahda FC (Uae)Al Wahda FC (Uae)
2 : 2
Al Jazira (Uae)Al Jazira (Uae)
Beyaz Rusya - Süper Kupa
17:00
FC Torpedo Belaz ZhodinoFC Torpedo Belaz Zhodino
0 : 0
Dinamo MinskDinamo Minsk
Bolivya - Profesyonel Lig
03:00
Royal Pari FCRoyal Pari FC
1 : 2
BloomingBlooming
22:00
The StrongestThe Strongest
22:00
CD Real TomayapoCD Real Tomayapo
Bosna Hersek - Premier Lig
15:00
FK Tuzla CityFK Tuzla City
2 : 0
FK ZVIJEZDA 09FK ZVIJEZDA 09
15:00
FK IGMAN KONJICFK IGMAN KONJIC
1 : 0
NK Siroki BrijegNK Siroki Brijeg
18:00
FK Sloga DobojFK Sloga Doboj
1 : 1
HSK Zrinjski MostarHSK Zrinjski Mostar
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
16:00
FK SLOBODA MRKONJIC GRADFK SLOBODA MRKONJIC GRAD
16:00
LaktasiLaktasi
16:00
FK Leotar TrebinjeFK Leotar Trebinje
1 : 0
FK BSK BANJA LUKAFK BSK BANJA LUKA
16:00
FK Kozara GradiskaFK Kozara Gradiska
16:00
FK Sutjeska FocaFK Sutjeska Foca
16:00
Drina ZvornikDrina Zvornik
2 : 0
FAMOS VOJKOVICIFAMOS VOJKOVICI
16:00
FK Borac Kozarska DubicaFK Borac Kozarska Dubica
16:00
FK OmarskaFK Omarska
16:00
FK Slavija SarajevoFK Slavija Sarajevo
16:00
FK Radnik BijeljinaFK Radnik Bijeljina
16:00
FK Rudar PrijedorFK Rudar Prijedor
16:00
FK Ljubic PrnjavorFK Ljubic Prnjavor
16:00
ROMANIJA PALEROMANIJA PALE
16:00
Velez NevesinjeVelez Nevesinje
Botsvana - Premier Lig
17:00
Sua FlamingoesSua Flamingoes
17:00
Eleven AngelsEleven Angels
17:00
Township RollersTownship Rollers
17:00
Police XiPolice Xi
17:00
MatebeleMatebele
17:00
Morupule WanderersMorupule Wanderers
17:00
Orapa UnitedOrapa United
17:00
Security Systems FCSecurity Systems FC
20:00
Gaborone UnitedGaborone United
20:00
Masitaoka FCMasitaoka FC
Brezilya - Alagoano
22:00
CR Brasil ALCR Brasil AL
22:00
AS Arapiraquense ALAS Arapiraquense AL
22:00
CS Esportiva ALCS Esportiva AL
22:00
CS Alagoano ALCS Alagoano AL
22:00
AA Coruripe ALAA Coruripe AL
22:00
Cruzeiro Arapiraca ALCruzeiro Arapiraca AL
22:00
Murici FC ALMurici FC AL
22:00
SC Penedense ALSC Penedense AL
Brezilya - Amapaense
02:00
Sao Paulo FC APSao Paulo FC AP
1 : 2
Oratorio APOratorio AP
22:00
Ypiranga Clube APYpiranga Clube AP
22:00
Trem APTrem AP
Brezilya - Amazonense
23:00
Unidos Do Alvorada AMUnidos Do Alvorada AM
23:00
Manaus FC AMManaus FC AM
Brezilya - Campeonato Acreano
03:00
Rio Branco FC ACRio Branco FC AC
03:00
AD Vasco Da Gama ACAD Vasco Da Gama AC
Brezilya - Campeonato Capixaba
21:00
Rio Branco FC ESRio Branco FC ES
21:00
Vitoria ESVitoria ES
21:30
Serra FC ESSerra FC ES
21:30
Estrela Do Norte ESEstrela Do Norte ES
21:30
Desportiva Ferroviaria ESDesportiva Ferroviaria ES
21:30
Porto Vitoria ESPorto Vitoria ES
21:30
Rio Branco AC ESRio Branco AC ES
21:30
Real Noroestes ESReal Noroestes ES
21:30
Jaguare ESJaguare ES
21:30
Nova Venecia ESNova Venecia ES
Brezilya - Campeonato Tocantinense
22:00
Gurupi TOGurupi TO
22:00
Batalhao FC TOBatalhao FC TO
22:00
Araguaina TOAraguaina TO
22:00
Bela Vista TOBela Vista TO
22:00
Bela Vista TOBela Vista TO
22:00
Gurupi TOGurupi TO
22:00
Capital FC TOCapital FC TO
22:00
Uniao Araguainense TOUniao Araguainense TO
Brezilya - Candango, Serie A
21:30
Paranoa EC DFParanoa EC DF
21:30
Real Brasilia FC DFReal Brasilia FC DF
22:00
SE Ceilandense DFSE Ceilandense DF
22:00
Samambaia FC DFSamambaia FC DF
Brezilya - Carioca
22:00
CR Flamengo RJCR Flamengo RJ
22:00
Madureira EC RJMadureira EC RJ
22:00
Audax Rio RJAudax Rio RJ
22:00
Sampaio Correa FE RJSampaio Correa FE RJ
Brezilya - Catarinense
22:30
Figueirense FC SCFigueirense FC SC
22:30
Internacional De Lages SCInternacional De Lages SC
22:30
Criciuma EC SCCriciuma EC SC
22:30
Chapecoense SCChapecoense SC
22:30
Nacao SCNacao SC
22:30
Joinville EC SCJoinville EC SC
22:30
Brusque FC SCBrusque FC SC
22:30
CN Marcilio Dias SCCN Marcilio Dias SC
22:30
Concordia AC SCConcordia AC SC
22:30
Avai FC SCAvai FC SC
22:30
Barra FCBarra FC
22:30
Hercilio Luz SCHercilio Luz SC
Brezilya - Cearense
22:40
Iguatu CEIguatu CE
22:40
Ferroviario AC CEFerroviario AC CE
Brezilya - Cearense, Serie B
21:30
Maranguape CEMaranguape CE
21:30
Itapipoca EC CEItapipoca EC CE
22:00
Pacatuba EC CEPacatuba EC CE
22:00
Pague Menos CEPague Menos CE
Brezilya - Gaucho
22:30
EC Sao LuizEC Sao Luiz
22:30
FC Santa Cruz RSFC Santa Cruz RS
22:30
Ypiranga FC RSYpiranga FC RS
22:30
Gremio Esportivo Brasil RSGremio Esportivo Brasil RS
22:30
EC Novo HamburgoEC Novo Hamburgo
22:30
SER Caxias do Sul RSSER Caxias do Sul RS
22:30
Gremio FB Porto Alegrense RSGremio FB Porto Alegrense RS
22:30
Guarany de Bage FCGuarany de Bage FC
22:30
EC Juventude RSEC Juventude RS
22:30
SC Internacional RSSC Internacional RS
22:30
EC Avenida RSEC Avenida RS
22:30
EC Sao Jose RSEC Sao Jose RS
Brezilya - Goiano, 1. Lig
22:00
Goiatuba EC GOGoiatuba EC GO
22:00
AC Goianiense GOAC Goianiense GO
Brezilya - Maranhense
22:00
Maranhao MAMaranhao MA
22:00
Pinheiro AC MAPinheiro AC MA
23:00
Sampaio Correa FC MASampaio Correa FC MA
23:00
Tuntum MATuntum MA
Brezilya - Mato-Grossense
21:30
Nova Mutum EC MTNova Mutum EC MT
21:30
Luverdense EC MTLuverdense EC MT
Brezilya - Mineiro
22:30
Cruzeiro EC MGCruzeiro EC MG
22:30
Uberlandia EC MGUberlandia EC MG
22:30
Athletic Club Sjdr MGAthletic Club Sjdr MG
22:30
Itabirito FC MGItabirito FC MG
22:30
Tombense FC MGTombense FC MG
22:30
America FC MGAmerica FC MG
22:30
Atletico Mineiro MGAtletico Mineiro MG
22:30
Ipatinga MGIpatinga MG
22:30
CA Patrocinense MGCA Patrocinense MG
22:30
Pouso Alegre MGPouso Alegre MG
22:30
EC Democrata MGEC Democrata MG
22:30
Villa Nova AC MGVilla Nova AC MG
Brezilya - Paraibano
22:30
Serra Branca EC PBSerra Branca EC PB
22:30
Botafogo FC PBBotafogo FC PB
Brezilya - Paranaense
22:00
Londrina EC PRLondrina EC PR
22:00
CA Paranaense PRCA Paranaense PR
Brezilya - Paulista Serie A1
00:30
Botafogo FC SPBotafogo FC SP
1 : 1
Guarani FC SPGuarani FC SP
22:00
SC Corinthians SPSC Corinthians SP
22:00
EC Santo Andre SPEC Santo Andre SP
Brezilya - Paulista, 2. Lig U23
21:00
America FC SPAmerica FC SP
21:00
Vila Operaria CE Mariano SPVila Operaria CE Mariano SP
21:00
CA Taquaritinga SPCA Taquaritinga SP
21:00
EC XV de Novembro de Jau SPEC XV de Novembro de Jau SP
21:00
FC SKA Brasil SPFC SKA Brasil SP
21:00
CA Penapolense SPCA Penapolense SP
21:00
Jabaquara AC SPJabaquara AC SP
21:00
CA Joseense SPCA Joseense SP
21:00
Rio Branco SPRio Branco SP
21:00
Nacional AC SPNacional AC SP
22:00
Gremio Osasco Audax EC SPGremio Osasco Audax EC SP
22:00
Uniao BarbarenseUniao Barbarense
Brezilya - Paulista, Serie A2
21:00
Capivariano SPCapivariano SP
21:00
CA Linense SPCA Linense SP
21:00
EC Noroeste SPEC Noroeste SP
21:00
EC Sao Bento SPEC Sao Bento SP
21:00
Primavera SPPrimavera SP
21:00
Monte Azul SPMonte Azul SP
21:00
Rio Claro FC SPRio Claro FC SP
21:00
CA Juventus SPCA Juventus SP
21:00
Sao Jose EC SPSao Jose EC SP
21:00
Portuguesa SantistaPortuguesa Santista
23:00
EC Taubate SPEC Taubate SP
23:00
Velo Clube SPVelo Clube SP
Brezilya - Paulista,Serie A3
21:00
AD Sao Caetano SPAD Sao Caetano SP
21:00
Marilia AC SPMarilia AC SP
21:00
Desportivo Brasil SPDesportivo Brasil SP
21:00
Uniao Sao Joao EC SPUniao Sao Joao EC SP
21:00
Uniao Suzano AC SPUniao Suzano AC SP
21:00
Red Bull Brasil SPRed Bull Brasil SP
23:00
Catanduva FC SPCatanduva FC SP
23:00
Sertaozinho FC SPSertaozinho FC SP
23:00
EC Lemense SPEC Lemense SP
23:00
EC Sao Bernardo SPEC Sao Bernardo SP
Brezilya - Pernambucano
02:00
Nautico PENautico PE
2 : 0
Afogados Ingazeira PEAfogados Ingazeira PE
22:30
Santa Cruz FC PESanta Cruz FC PE
22:30
Central PECentral PE
Brezilya - Piauiense
22:00
River PIRiver PI
22:00
AA Corisaba PIAA Corisaba PI
22:00
AA Oeirense PIAA Oeirense PI
22:00
SE Picos PISE Picos PI
Brezilya - Sergipano
22:00
AD Atletico Gloriense SEAD Atletico Gloriense SE
22:00
America FC Propria SEAmerica FC Propria SE
22:00
Falcon SEFalcon SE
22:00
AD Carmopolis SEAD Carmopolis SE
Bulgaristan - B PFG
16:30
Liteks LovechLiteks Lovech
16:30
Marek DupnicaMarek Dupnica
16:30
MontanaMontana
16:30
PFC SPARTAK PLEVENPFC SPARTAK PLEVEN
16:30
PFC Dobrudzha DobrichPFC Dobrudzha Dobrich
16:30
Sportist SvogeSportist Svoge
16:30
FC Dunav 2010FC Dunav 2010
16:30
C´Morets BurgasC´Morets Burgas
16:30
FC Maritsa PlovdivFC Maritsa Plovdiv
16:30
FK BDIN VIDINFK BDIN VIDIN
16:30
FK Spartak 1918 VarnaFK Spartak 1918 Varna
16:30
PFC Belasitsa PetrichPFC Belasitsa Petrich
Bulgaristan - Parva Liga
13:45
SFC Etar Veliko TarnovoSFC Etar Veliko Tarnovo
1 : 2
FC Lokomotiv 1929 SofiaFC Lokomotiv 1929 Sofia
16:15
FC KrumovgradFC Krumovgrad
3 : 1
PFC Lokomotiv PlovdivPFC Lokomotiv Plovdiv
18:45
PFC Slavya SofyaPFC Slavya Sofya
2 : 2
Botev PlovdivBotev Plovdiv
Burundi - Ligue A
14:00
Magara Young BoysMagara Young Boys
14:00
Vitalo FCVitalo FC
16:00
Bumamuru FCBumamuru FC
16:00
Llb Amasipiri FCLlb Amasipiri FC
16:00
Olympic Star FCOlympic Star FC
16:00
Kayanza United FCKayanza United FC
16:00
Le Messager Ngozi FCLe Messager Ngozi FC
16:00
Telaviv FCTelaviv FC
16:00
Tigre Noir RuyigiTigre Noir Ruyigi
16:00
Musongati FCMusongati FC
Cebelitarık - Ulusal Lig
18:30
Mons Calpe SCMons Calpe SC
18:30
Lions GibraltarLions Gibraltar
21:30
Glacis United FCGlacis United FC
21:30
St Josephs FCSt Josephs FC
Çekya - 1st Division
17:00
FK JablonecFK Jablonec
1 : 1
FC Hradec KraloveFC Hradec Kralove
17:00
FK Mlada BoleslavFK Mlada Boleslav
3 : 1
SK Dynamo Ceske BudejoviceSK Dynamo Ceske Budejovice
17:00
SK Sigma OlomoucSK Sigma Olomouc
2 : 2
Bohemians Prag 1905Bohemians Prag 1905
17:00
MFK KarnivaMFK Karniva
1 : 3
1 FC Slovacko Uherske Hradiste1 FC Slovacko Uherske Hradiste
20:00
FK PardubiceFK Pardubice
0 : 1
FC Viktoria PlzenFC Viktoria Plzen
Çekya - CFL
12:15
FC PisekFC Pisek
1 : 2
FA PovltavskaFA Povltavska
12:15
FK Motorlet PragueFK Motorlet Prague
1 : 1
FC Viktoria Plzen BFC Viktoria Plzen B
12:15
FK Pardubice BFK Pardubice B
1 : 1
FK Banik SousFK Banik Sous
12:30
SK Dynamo Ceske Budejovice BSK Dynamo Ceske Budejovice B
1 : 0
Sokol HostounSokol Hostoun
12:30
FC KolinFC Kolin
1 : 4
TJ Sokol ZivaniceTJ Sokol Zivanice
12:30
FK PrepereFK Prepere
12:30
FC Hradec Kralove BFC Hradec Kralove B
13:00
FK Teplice BFK Teplice B
13:00
FK Chlumec Nad CidlinouFK Chlumec Nad Cidlinou
16:30
TJ Jiskra DomazliceTJ Jiskra Domazlice
16:30
FK Kraluv DvurFK Kraluv Dvur
16:30
TJ Slovan VelvaryTJ Slovan Velvary
16:30
FC Slovan Liberec BFC Slovan Liberec B
16:30
FK Arsenal Ceska LipaFK Arsenal Ceska Lipa
16:30
SK Sokol BrozanySK Sokol Brozany
Çekya - FNL
16:00
FK Dukla PragFK Dukla Prag
3 : 3
FC ZBROJOVKA BrnoFC ZBROJOVKA Brno
16:30
SK LisenSK Lisen
0 : 1
FC Viktoria ZizkovFC Viktoria Zizkov
16:30
FK Mas TaborskoFK Mas Taborsko
0 : 0
MFK ChrudimMFK Chrudim
16:30
SK Hanacka Slavia KromerizSK Hanacka Slavia Kromeriz
1 : 0
MFK VyskovMFK Vyskov
19:00
FC VlasimFC Vlasim
0 : 0
FK VarnsdorfFK Varnsdorf
Çekya - U19 1.Grup
12:00
FC Slovan Liberec U19FC Slovan Liberec U19
2 : 0
FC Viktoria Plzen U19FC Viktoria Plzen U19
13:00
FC Vysocina Jihlava U19FC Vysocina Jihlava U19
2 : 2
FC Pardubice U19FC Pardubice U19
14:00
1 FC Brno U191 FC Brno U19
14:00
MFK Karvina U19MFK Karvina U19
14:00
Dukla Prag U19Dukla Prag U19
14:00
Sigma Olomouc U19Sigma Olomouc U19
14:45
Slavia PragueSlavia Prague
14:45
Banik Ostrava U19Banik Ostrava U19
15:00
Sparta PragueSparta Prague
2 : 1
MFK Frydek Mistek U19MFK Frydek Mistek U19
15:00
SK Dynamo Ceske BudejoviceSK Dynamo Ceske Budejovice
1 : 2
FC Fastav Zlin U19FC Fastav Zlin U19
16:00
Mlada Boleslav U19Mlada Boleslav U19
2 : 1
1 FC Slovacko U191 FC Slovacko U19
Cezayir - Lig 1
18:00
US SoufUS Souf
0 : 0
Ben AknounBen Aknoun
18:45
ASO ChlefASO Chlef
2 : 1
El BayadhEl Bayadh
19:00
JS SaouraJS Saoura
1 : 2
CS ConstantineCS Constantine
19:00
Paradou AcParadou Ac
0 : 0
Us BiskraUs Biskra
20:00
USM KhenchelaUSM Khenchela
20:00
CR BelouizdadCR Belouizdad
20:00
USM AlgerUSM Alger
20:00
JS KabylieJS Kabylie
20:00
ES SetifES Setif
1 : 0
MC AlgerMC Alger
Cezayir - Ligue 2
16:00
ES MostaganemES Mostaganem
16:00
Wa MostaganemWa Mostaganem
16:00
RC ArbaaRC Arbaa
16:00
MCB Oued SlyMCB Oued Sly
16:00
SC MecheriaSC Mecheria
16:00
GC MascaraGC Mascara
16:00
Skaf Khemis MilianaSkaf Khemis Miliana
16:00
CR TemouchentCR Temouchent
16:00
JSM TiaretJSM Tiaret
16:00
ESM KoleaESM Kolea
Çin - Çin Süper Ligi
10:30
Tianjin Jinmen TigerTianjin Jinmen Tiger
1 : 1
Nantong Zhiyun FCNantong Zhiyun FC
10:30
Cangzhou Mighty LionsCangzhou Mighty Lions
0 : 2
Beijing GuoanBeijing Guoan
14:35
Chengdu Rongcheng FCChengdu Rongcheng FC
2 : 0
Qingdao Hainiu FCQingdao Hainiu FC
Danimarka - 1.Lig
15:00
Kolding IFKolding IF
3 : 1
Hobro IKHobro IK
17:00
SoenderjyskeSoenderjyske
0 : 3
Vendsyssel FFVendsyssel FF
17:00
B93 KopenhagenB93 Kopenhagen
3 : 1
HB KoegeHB Koege
Ekvador - LigaPro Primera A
03:00
Delfin ScDelfin Sc
0 : 1
CSD Independiente del ValleCSD Independiente del Valle
21:00
Mushuc Runa SCMushuc Runa SC
21:00
Libertad LojaLibertad Loja
23:30
SD AucasSD Aucas
23:30
Orense SCOrense SC
Endonezya - Liga 1
11:00
Persita TangerangPersita Tangerang
0 : 1
Borneo SamarindaBorneo Samarinda
15:00
Persija JakartaPersija Jakarta
4 : 1
Dewa UnitedDewa United
Ermenistan - Birinci Lig
13:00
FC SyunikFC Syunik
13:00
FC Ararat Armenia 2FC Ararat Armenia 2
Ermenistan - Premier Lig
14:00
FC Alashkert YerevanFC Alashkert Yerevan
14:00
FC Noah YerevanFC Noah Yerevan
14:00
FC Shirak GyumriFC Shirak Gyumri
14:00
FC Urartu YerevanFC Urartu Yerevan
Estonya - Esiliiga
20:00
Harju JK LaagriHarju JK Laagri
20:00
Viimsi JKViimsi JK
20:00
FC ElvaFC Elva
20:00
Tartu JK WelcoTartu JK Welco
22:00
Tallinna FC FloraTallinna FC Flora
22:00
Paide LinnameeskondPaide Linnameeskond
Estonya - Esiliiga B
18:00
Maardu LinnameeskondMaardu Linnameeskond
18:00
Viljandi JK TulevikViljandi JK Tulevik
19:00
Laanemaa Jk HaapsaluLaanemaa Jk Haapsalu
19:00
Parnu JalgpalliklubiParnu Jalgpalliklubi
Estonya - Premium Liiga
13:30
KuressaareKuressaare
0 : 6
Nomme KaljuNomme Kalju
15:30
FCI Levadia TallinnFCI Levadia Tallinn
6 : 0
Trans NarvaTrans Narva
Etiyopya - Premier Lig
16:00
Wolkite City FCWolkite City FC
16:00
Saint George SCSaint George SC
19:00
Wolaita Dicha SCWolaita Dicha SC
19:00
Shashemene KenemaShashemene Kenema
Fas - Botola Pro D1
20:00
Ittihad TangerIttihad Tanger
0 : 0
AS Far RabatAS Far Rabat
22:00
Renaissance ZemamraRenaissance Zemamra
22:00
Hassania Union Sport AgadirHassania Union Sport Agadir
Fas - Botola Pro D2
17:00
Chabab Atlas KhenifraChabab Atlas Khenifra
17:00
Ittifaq MarrakechIttifaq Marrakech
17:00
JS MassiraJS Massira
17:00
Wydad FesWydad Fes
17:00
Olympique DcheiraOlympique Dcheira
17:00
ASS Association Sportive de SaleASS Association Sportive de Sale
17:00
Racing Athletic Club CasablancaRacing Athletic Club Casablanca
2 : 5
Raja Beni MellalRaja Beni Mellal
Fildişi Sahili - Lig 1
18:30
Lys SassandraLys Sassandra
18:30
SC GagnoaSC Gagnoa
18:30
Denguele Sports d´OdienneDenguele Sports d´Odienne
18:30
ASI D AbengourouASI D Abengourou
18:30
Racing Club DabidjanRacing Club Dabidjan
18:30
SOASOA
18:30
Bouake FCBouake FC
18:30
Mouna FCMouna FC
20:45
Club Omnisports de KorhogoClub Omnisports de Korhogo
20:45
FC San PedroFC San Pedro
Finlandiya - Lig Kupası
15:00
HJK HelsinkiHJK Helsinki
4 : 1
Ekenas IdrottsforeningEkenas Idrottsforening
Finlandiya - Ykkosliigacup
15:00
FC KTP KotkaFC KTP Kotka
15:00
PK-35 HelsinkiPK-35 Helsinki
18:00
Kapa Kapylan PalloKapa Kapylan Pallo
18:00
SalpaSalpa
Galler - Cymru Premier
15:30
Colwyn BayColwyn Bay
0 : 0
HaverfordwestHaverfordwest
15:45
The New SaintsThe New Saints
4 : 0
Cardiff Metropolitan Üniversitesi FCCardiff Metropolitan Üniversitesi FC
17:30
Aberystwyth Town FCAberystwyth Town FC
1 : 1
Barry Town United FCBarry Town United FC
17:30
Pen-y-Bont FCPen-y-Bont FC
0 : 1
Pontypridd TownPontypridd Town
Galler - Cymru Şampiyonası Güney
17:00
Baglan DragonsBaglan Dragons
17:00
Llanelli TownLlanelli Town
17:00
Carmarthen TownCarmarthen Town
2 : 0
Taffs WellTaffs Well
17:00
Cwmbran CelticCwmbran Celtic
17:00
Abergavenny TownAbergavenny Town
17:00
Llantwit MajorLlantwit Major
17:00
Trefelin BGCTrefelin BGC
17:00
Pontardawe Town FCPontardawe Town FC
17:00
Abertillery BluebirdsAbertillery Bluebirds
17:30
Cambrian & Clydach ValeCambrian & Clydach Vale
17:30
AmmanfordAmmanford
17:30
Goytre Utd.Goytre Utd.
17:30
Caerau Ely FCCaerau Ely FC
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
17:00
Bangor 1876 FCBangor 1876 FC
17:00
Ruthin TownRuthin Town
17:00
Buckley TownBuckley Town
17:00
Llanidloes TownLlanidloes Town
17:00
CaerswsCaersws
17:00
Flint Town United FCFlint Town United FC
17:00
Chirk AAAChirk AAA
17:00
Mold Alexandra FCMold Alexandra FC
17:00
Holywell TownHolywell Town
17:00
Prestatyn TownPrestatyn Town
17:00
PorthmadogPorthmadog
17:00
Gresford AthleticGresford Athletic
17:30
Airbus UK BroughtonAirbus UK Broughton
17:30
Denbigh TownDenbigh Town
17:30
Guilsfield FCGuilsfield FC
17:30
Llandudno FCLlandudno FC
Gana - Premier Lig
18:00
Accra Great OlympicsAccra Great Olympics
2 : 0
Heart of LionsHeart of Lions
Güney Afrika - Premiership
16:30
Polokwane CityPolokwane City
0 : 1
Orlando Pirates FCOrlando Pirates FC
18:45
Kaizer ChiefsKaizer Chiefs
0 : 0
Swallows FCSwallows FC
21:00
Richards Bay FCRichards Bay FC
21:00
Royal AM FCRoyal AM FC
Güney Afrika - Şampiyona
16:30
Casric Stars FCCasric Stars FC
16:30
Black LeopardsBlack Leopards
16:30
Jdr StarsJdr Stars
16:30
Upington City FCUpington City FC
16:30
Pretoria CalliesPretoria Callies
16:30
Marumo Gallants FCMarumo Gallants FC
16:30
Venda Football AcademyVenda Football Academy
16:30
Orbit College FCOrbit College FC
Gürcistan - Erovnuli Liga
17:00
Saburtalo TbilisiSaburtalo Tbilisi
1 : 0
FC TelaviFC Telavi
18:00
FC Dinamo TbilisiFC Dinamo Tbilisi
2 : 0
FC Samgurali TskaltuboFC Samgurali Tskaltubo
19:00
Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi
4 : 1
FC SamtrediaFC Samtredia
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
14:30
Punjab FCPunjab FC
2 : 3
Mumbai City FCMumbai City FC
17:00
Bengaluru FCBengaluru FC
1 : 0
Kerala Blasters FCKerala Blasters FC
Hindistan - I-Ligi
14:00
Inter Kashi FCInter Kashi FC
1 : 1
Rajasthan UnitedRajasthan United
16:30
Aizawl FCAizawl FC
0 : 0
Trau FCTrau FC
Hırvatístan - Druga NL
17:00
NK TrnjeNK Trnje
17:00
KarlovacKarlovac
17:00
GrobnicanGrobnican
17:00
Nk KrkNk Krk
17:00
BelisceBelisce
17:00
Nk Marsonia 1909Nk Marsonia 1909
17:00
Jadran PorecJadran Porec
17:00
NK KrizevciNK Krizevci
17:00
BjelovarBjelovar
17:00
NK Mladost ZdraloviNK Mladost Zdralovi
17:00
NK HrvaceNK Hrvace
17:00
Nk Jadran LpNk Jadran Lp
Hırvatístan - HNL
17:00
NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo
2 : 3
NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb
19:10
HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split
1 : 0
NK Istra 1961NK Istra 1961
Hırvatístan - Prva NL
14:50
SibenikSibenik
14:50
ZmijavciZmijavci
17:00
NK BSK Bijelo BrdoNK BSK Bijelo Brdo
2 : 2
HNK Cibalia VinkovciHNK Cibalia Vinkovci
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
10:00
Wofoo Tai PoWofoo Tai Po
1 : 0
Eastern SCEastern SC
10:00
Hk U23 Football TeamHk U23 Football Team
0 : 4
Southern District FCSouthern District FC
İngiltere - Federasyon Kadınlar Süper Ligi
15:00
Manchester City WFCManchester City WFC
2 : 1
Everton FCEverton FC
İngiltere - Isthmian Football Leag.
18:00
Kingstonian FCKingstonian FC
18:00
Dulwich HamletDulwich Hamlet
18:00
LewesLewes
18:00
Canvey IslandCanvey Island
18:00
Margate FCMargate FC
18:00
Horsham FCHorsham FC
18:00
Potters Bar TownPotters Bar Town
18:00
Haringey Borough FCHaringey Borough FC
18:00
WhitehawkWhitehawk
18:00
Enfield TownEnfield Town
18:00
Wingate & FinchleyWingate & Finchley
18:00
Hastings United FCHastings United FC
18:00
Billericay TownBillericay Town
18:00
Hashtag UnitedHashtag United
18:00
Carshalton AthleticCarshalton Athletic
2 : 0
Chatham TownChatham Town
18:00
Cheshunt FCCheshunt FC
18:00
Folkestone InvictaFolkestone Invicta
18:00
Concord RangersConcord Rangers
18:00
Bognor RegisBognor Regis
18:00
Hornchurch FCHornchurch FC
18:00
Cray WanderersCray Wanderers
İngiltere - Konferans Güney
18:00
Chelmsford CityChelmsford City
18:00
AveleyAveley
18:00
Chippenham TownChippenham Town
18:00
Weston Super MareWeston Super Mare
18:00
Dartford FCDartford FC
18:00
Worthing FCWorthing FC
18:00
Dover AthleticDover Athletic
18:00
Maidstone United FCMaidstone United FC
18:00
Farnborough FCFarnborough FC
1 : 3
Yeovil TownYeovil Town
18:00
Hemel Hempstead TownHemel Hempstead Town
18:00
Havant & WaterloovilleHavant & Waterlooville
18:00
Slough TownSlough Town
18:00
Bath City FCBath City FC
18:00
ST Albans CityST Albans City
18:00
Hampton & Richmond Borough FCHampton & Richmond Borough FC
18:00
Tonbridge AngelsTonbridge Angels
18:00
Eastbourne BoroughEastbourne Borough
18:00
Welling UnitedWelling United
2 : 2
Braintree Town FCBraintree Town FC
18:00
Weymouth FCWeymouth FC
18:00
Torquay UnitedTorquay United
18:00
Truro CityTruro City
18:00
Taunton TownTaunton Town
İngiltere - Konferans Kuzey
18:00
Alfreton Town FCAlfreton Town FC
18:00
GloucesterGloucester
18:00
Boston United FCBoston United FC
18:00
Spennymoor Town FCSpennymoor Town FC
18:00
Brackley Town FCBrackley Town FC
18:00
Farsley CelticFarsley Celtic
18:00
Buxton FCBuxton FC
18:00
Scarborough AthleticScarborough Athletic
18:00
Chorley FCChorley FC
2 : 1
Rushall OlympicRushall Olympic
18:00
Curzon AshtonCurzon Ashton
1 : 0
Hereford FCHereford FC
18:00
DarlingtonDarlington
18:00
Banbury UnitedBanbury United
18:00
Kings Lynn TownKings Lynn Town
18:00
South ShieldsSouth Shields
18:00
Scunthorpe UnitedScunthorpe United
18:00
Chester FCChester FC
18:00
SouthportSouthport
0 : 0
Peterborough Sports FCPeterborough Sports FC
18:00
TamworthTamworth
18:00
Blyth Spartans AFCBlyth Spartans AFC
18:00
Warrington TownWarrington Town
2 : 1
Bishop´s StortfordBishop´s Stortford
İngiltere - Northern Premier League
18:00
Bamber BridgeBamber Bridge
18:00
Ilkeston Town FCIlkeston Town FC
18:00
Bradford Park Avenue AFCBradford Park Avenue AFC
18:00
Stafford RangersStafford Rangers
18:00
FC United Of ManchesterFC United Of Manchester
18:00
WorkingtonWorkington
18:00
G´borough TrinityG´borough Trinity
18:00
Whitby TownWhitby Town
18:00
Guiseley AFCGuiseley AFC
18:00
Worksop TownWorksop Town
18:00
Hyde UnitedHyde United
18:00
Atherton Collieries AFCAtherton Collieries AFC
18:00
Lancaster CityLancaster City
18:00
Basford UnitedBasford United
18:00
Macclesfield FCMacclesfield FC
18:00
Marine FCMarine FC
18:00
Matlock TownMatlock Town
18:00
Ashton United FCAshton United FC
18:00
Radcliffe FCRadcliffe FC
18:00
Morpeth TownMorpeth Town
İngiltere - Premier Lig 2
16:00
Blackburn RoversBlackburn Rovers
16:00
West Ham United FCWest Ham United FC
16:00
Manchester City FCManchester City FC
16:00
Nottingham Forest FCNottingham Forest FC
16:00
Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC
16:00
FC EvertonFC Everton
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Güney
18:00
Winchester City FCWinchester City FC
18:00
Merthyr TownMerthyr Town
18:00
Walton & Hersham FCWalton & Hersham FC
18:00
Hanwell TownHanwell Town
18:00
Swindon SupermarineSwindon Supermarine
18:00
Tiverton TownTiverton Town
18:00
Sholing FCSholing FC
18:00
Dorchester TownDorchester Town
18:00
Poole TownPoole Town
18:00
Hungerford TownHungerford Town
18:00
Plymouth ParkwayPlymouth Parkway
18:00
Salisbury FCSalisbury FC
18:00
Heyes & YeadingHeyes & Yeading
18:00
Basingstoke TownBasingstoke Town
18:00
HendonHendon
18:00
Chesham UnitedChesham United
18:00
Gosport BoroughGosport Borough
18:00
Beaconsfield TownBeaconsfield Town
18:00
Bracknell TownBracknell Town
18:00
Harrow BoroughHarrow Borough
18:00
Didcot TownDidcot Town
18:00
TottonTotton
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Merkez
18:00
AFC SudburyAFC Sudbury
18:00
Hitchin TownHitchin Town
18:00
AlvechurchAlvechurch
18:00
AFC Telford UnitedAFC Telford United
18:00
Barwell FCBarwell FC
18:00
Halesowen Town FCHalesowen Town FC
18:00
Coalville TownCoalville Town
1 : 1
Long Eaton UnitedLong Eaton United
18:00
Kettering ForestKettering Forest
18:00
LeistonLeiston
18:00
Needham Market FCNeedham Market FC
18:00
StamfordStamford
18:00
Redditch UnitedRedditch United
18:00
Mickleover FCMickleover FC
18:00
Royston TownRoyston Town
18:00
St Ives TownSt Ives Town
18:00
Stratford TownStratford Town
18:00
Berkhamsted FCBerkhamsted FC
18:00
StourbridgeStourbridge
18:00
Leamington FCLeamington FC
İspanya - Tercera Federacion, Grup 1
20:15
Silva SDSilva SD
20:15
SD SarrianaSD Sarriana
20:30
Csd ArzuaCsd Arzua
20:30
UD OurenseUD Ourense
20:30
Rapido de BouzasRapido de Bouzas
20:30
UD SomozasUD Somozas
İspanya - Tercera Federacion, Grup 11
18:30
CE FelanitxCE Felanitx
18:30
Mallorca BMallorca B
18:30
CD LlosetenseCD Llosetense
18:30
CE AlaiorCE Alaior
İspanya - Tercera Federacion, Grup 12
15:00
CF Panaderia PulidoCF Panaderia Pulido
3 : 1
San Bartolome CFSan Bartolome CF
19:30
CD Santa UrsulaCD Santa Ursula
19:30
UD TerorUD Teror
20:00
CD BuzanadaCD Buzanada
20:00
UD TamaraceiteUD Tamaraceite
İspanya - Tercera Federacion, Grup 13
19:00
CA PulpilenoCA Pulpileno
19:00
El Palmar CF-Estrella GranaEl Palmar CF-Estrella Grana
İspanya - Tercera Federacion, Grup 15
17:30
CD AlesvesCD Alesves
17:30
CD OberenaCD Oberena
18:00
Beti Kozkor KEBeti Kozkor KE
18:00
CD HuarteCD Huarte
18:30
CD Beti OnakCD Beti Onak
18:30
CD PamplonaCD Pamplona
18:30
CD Avance EzcabarteCD Avance Ezcabarte
18:30
CD SubizaCD Subiza
18:30
CD LerinesCD Lerines
18:30
Udc Txantrea KkeUdc Txantrea Kke
18:30
CD Cortes NavarreCD Cortes Navarre
18:30
SD LagunakSD Lagunak
18:30
CD CantolaguaCD Cantolagua
18:30
FC BidezarraFC Bidezarra
20:00
Pena Sport FCPena Sport FC
20:00
Ucd BurladesUcd Burlades
İspanya - Tercera Federacion, Grup 16
18:30
CD BerceoCD Berceo
18:30
SD OyonesaSD Oyonesa
İspanya - Tercera Federacion, Grup 17
18:00
CD EbroCD Ebro
18:00
SD EjeaSD Ejea
18:30
CD CaspeCD Caspe
18:30
CD BinefarCD Binefar
İspanya - Tercera Federacion, Grup 18
18:30
CD VillacanasCD Villacanas
18:30
CD Huracan de BalazoteCD Huracan de Balazote
19:00
CD TaranconCD Tarancon
19:00
CD TorrijosCD Torrijos
19:30
CD AzuquecaCD Azuqueca
19:30
UD Socuellamos CFUD Socuellamos CF
20:00
Villarrubia CFVillarrubia CF
20:00
Calvo Sotelo PuertollanoCalvo Sotelo Puertollano
İspanya - Tercera Federacion, Grup 2
20:30
UD Gijon IndustrialUD Gijon Industrial
20:30
Condal ClubCondal Club
İspanya - Tercera Federacion, Grup 3
18:30
Velarde CFVelarde CF
18:30
UD SamanoUD Samano
18:45
CD BezanaCD Bezana
18:45
SD Solares Medio CudeyoSD Solares Medio Cudeyo
19:00
CD Elemental Atletico MinerosCD Elemental Atletico Mineros
19:00
SD TorinaSD Torina
19:00
CD ColindresCD Colindres
19:00
CF VimenorCF Vimenor
19:00
SD Atletico AlbericiaSD Atletico Albericia
19:00
CD GuarnizoCD Guarnizo
20:00
CD LaredoCD Laredo
20:00
AD Siete VillasAD Siete Villas
20:00
CD RevillaCD Revilla
20:00
UM EscobedoUM Escobedo
İspanya - Tercera Federacion, Grup 4
18:00
Deportivo Alaves CDeportivo Alaves C
18:00
CD VitoriaCD Vitoria
18:30
CD Aurrera OndarroaCD Aurrera Ondarroa
18:30
Touring KeTouring Ke
18:45
CD DerioCD Derio
18:45
SD BeasainSD Beasain
19:00
SD LeioaSD Leioa
19:00
Scd DurangoScd Durango
19:45
SD DeustoSD Deusto
19:45
Lagun OnakLagun Onak
21:00
Urduliz FtUrduliz Ft
21:00
Club PortugaleteClub Portugalete
22:00
Anorga KkeAnorga Kke
22:00
Pasaia KePasaia Ke
İspanya - Tercera Federacion, Grup 6
13:30
CF Villarreal CCF Villarreal C
13:30
Atletico Levante UDAtletico Levante UD
13:30
CD SonejaCD Soneja
13:30
CD Castellon BCD Castellon B
18:00
Athletic TorrellanoAthletic Torrellano
18:00
OntinyentOntinyent
18:00
Patacona CFPatacona CF
18:00
UD Rayo IbenseUD Rayo Ibense
18:30
Atzeneta UEAtzeneta UE
18:30
Elche IlicitanoElche Ilicitano
İspanya - Tercera Federacion, Grup 8
18:00
SD Ponferradina BSD Ponferradina B
18:00
CD Colegios DiocesanosCD Colegios Diocesanos
18:30
CD Laguna de DueroCD Laguna de Duero
18:30
Cultural Deportiva Leonesa BCultural Deportiva Leonesa B
18:30
CD Mirandes BCD Mirandes B
18:30
Cda PalenciaCda Palencia
18:30
CD Virgen Del CaminoCD Virgen Del Camino
18:30
Atletico TordesillasAtletico Tordesillas
19:00
CD Palencia Cristo AtleticoCD Palencia Cristo Atletico
19:00
CD VillaralboCD Villaralbo
19:00
Atletico BembibreAtletico Bembibre
19:00
SD AlmazanSD Almazan
İspanya - Tercera Federacion, Grup 9
15:00
Atletico Melilla CFAtletico Melilla CF
15:00
CD Huetor VegaCD Huetor Vega
19:00
FC Malaga CityFC Malaga City
19:00
MotrilMotril
İsrail - Premier Lig
16:00
Maccabi Netanya FCMaccabi Netanya FC
1 : 2
Hapoel Haifa FCHapoel Haifa FC
19:30
Bnei Sakhnin FCBnei Sakhnin FC
1 : 1
FC AshdodFC Ashdod
19:30
Hapoel Jerusalem FCHapoel Jerusalem FC
1 : 0
Maccabi Bney ReineMaccabi Bney Reine
20:30
Maccabi Tel Aviv FCMaccabi Tel Aviv FC
1 : 0
Maccabi Petah Tikva FCMaccabi Petah Tikva FC
İsveç - İsveç Kupası
15:00
Trelleborgs FFTrelleborgs FF
2 : 1
Helsingborg IFHelsingborg IF
15:00
IFK VarnamoIFK Varnamo
0 : 1
Halmstads BKHalmstads BK
17:15
Östersund FKÖstersund FK
1 : 0
Landskrona BoisLandskrona Bois
17:15
Hacken GothenburgHacken Gothenburg
1 : 1
IF BrommapojkarnaIF Brommapojkarna
İsviçre - Challange Ligi
20:00
FC ThunFC Thun
1 : 0
FC BadenFC Baden
İsviçre - Süper Lig
20:00
FC Stade OuchyFC Stade Ouchy
1 : 1
Grasshoppers Club ZurichGrasshoppers Club Zurich
20:00
Servette GenevaServette Geneva
1 : 0
FC St Gallen 1879FC St Gallen 1879
22:30
FC Basel 1893FC Basel 1893
22:30
Lausanne-SportLausanne-Sport
İsviçre - Süper Lig, Kadınlar
19:00
Grasshopper ZurichGrasshopper Zurich
19:00
Servette FC ChenoisServette FC Chenois
20:00
FC BaselFC Basel
20:00
FC AarauFC Aarau
20:00
Young Boys BernYoung Boys Bern
20:00
Frauenteam Thun Berner OberlandFrauenteam Thun Berner Oberland
21:00
FC LuzernFC Luzern
21:00
FC Rapperswil-JonaFC Rapperswil-Jona
İsviçre - Yükselme Ligi
17:00
FC BreitenrainFC Breitenrain
17:00
FC Zürich IIFC Zürich II
17:00
FC Lugano IIFC Lugano II
1 : 3
FC St Gallen IIFC St Gallen II
17:00
FC Luzern IIFC Luzern II
17:00
SC KriensSC Kriens
18:00
FC Basel IIFC Basel II
18:00
BSC Young Boys U21BSC Young Boys U21
18:00
Etoile CarougeEtoile Carouge
18:00
SC ChamSC Cham
İzlanda - League Cup A, Kadınlar
17:00
Vikingur ReykjavikVikingur Reykjavik
17:00
IBV VestmannaeyjarIBV Vestmannaeyjar
17:00
Fylkir ReykjavikFylkir Reykjavik
0 : 4
Breidablik KopavogurBreidablik Kopavogur
18:00
UMF TindastollUMF Tindastoll
18:00
Valur ReykjavikValur Reykjavik
19:00
Umf SelfossUmf Selfoss
19:00
Keflavik IFKeflavik IF
21:15
Thor/KAThor/KA
21:15
Throttur ReykjavikThrottur Reykjavik
İzlanda - Lig Kupası A
14:00
FH HafnarfjördurFH Hafnarfjördur
1 : 0
GrottaGrotta
17:00
Fram ReykjavikFram Reykjavik
17:00
IBV VestmannaeyjarIBV Vestmannaeyjar
19:00
Dalvik/ReynirDalvik/Reynir
19:00
Vikingur ReykjavikVikingur Reykjavik
19:15
Thor AkureyriThor Akureyri
19:15
KR ReykjavikKR Reykjavik
Japonya - J.Lig 2
07:00
V-Varen NagasakiV-Varen Nagasaki
1 : 2
Vegalta SendaiVegalta Sendai
08:00
Mito HollyhockMito Hollyhock
1 : 2
Ventforet KofuVentforet Kofu
08:00
Jef United Ichihara ChibaJef United Ichihara Chiba
4 : 0
Fujieda MYFCFujieda MYFC
08:00
Shimizu S-PulseShimizu S-Pulse
2 : 0
Ehime FCEhime FC
08:00
Oita TrinataOita Trinata
0 : 0
Yokohama FCYokohama FC
09:05
Kagoshima UnitedKagoshima United
2 : 1
Tokushima VortisTokushima Vortis
Japonya - J.Lig 3
08:00
Omiya ArdijaOmiya Ardija
1 : 0
FC GifuFC Gifu
08:00
SC SagamiharaSC Sagamihara
1 : 0
Vanraure Hachinohe FCVanraure Hachinohe FC
08:00
Azul Claro NumazuAzul Claro Numazu
4 : 0
Gainare TottoriGainare Tottori
08:00
Kamatamare SanukiKamatamare Sanuki
0 : 0
Kataller ToyamaKataller Toyama
08:00
Giravanz KitakyushuGiravanz Kitakyushu
1 : 1
Iwate Grulla MoriokaIwate Grulla Morioka
08:00
Tegevajaro MiyazakiTegevajaro Miyazaki
1 : 2
Fukushima United FCFukushima United FC
10:00
FC RyukyuFC Ryukyu
2 : 2
Matsumoto Yamaga FCMatsumoto Yamaga FC
Japonya - J.Ligi
07:00
Vissel KobeVissel Kobe
0 : 1
Kashiwa ReysolKashiwa Reysol
08:00
Kyoto Sanga FCKyoto Sanga FC
1 : 2
Shonan BellmareShonan Bellmare
08:00
Nagoya Grampus EightNagoya Grampus Eight
0 : 1
Machida ZelviaMachida Zelvia
08:00
Sagan TosuSagan Tosu
4 : 0
Hokkaido Consadole SapporoHokkaido Consadole Sapporo
09:00
Kashima AntlersKashima Antlers
1 : 1
Cerezo OsakaCerezo Osaka
09:00
FC TokyoFC Tokyo
1 : 1
Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima
09:00
Gamba OsakaGamba Osaka
1 : 0
Albirex NiigataAlbirex Niigata
Japonya - WE Ligi, Kadınlar
08:05
Mynavi Sendai LadiesMynavi Sendai Ladies
2 : 1
Cerezo Osaka Sakai LadiesCerezo Osaka Sakai Ladies
Kamboçya - Kamboçya Premier Ligi
11:45
Prey VengPrey Veng
1 : 3
Royal Cambodian Armed Forces FARoyal Cambodian Armed Forces FA
14:00
Preah Khan Reach Svay Rieng FCPreah Khan Reach Svay Rieng FC
14:00
Angkor Tiger FCAngkor Tiger FC
Kamerun - Elite One
17:00
Coton Sport de GarouaCoton Sport de Garoua
17:00
Apejes De MfouApejes De Mfou
17:00
Fauve Azur de YaoundeFauve Azur de Yaounde
17:00
Avion AcademyAvion Academy
17:00
Stade RenardStade Renard
0 : 0
Ums De LoumUms De Loum
17:00
Yong Sports AcademyYong Sports Academy
3 : 2
Fovu De BahamFovu De Baham
Karadağ - 2. CFL
16:30
FK Igalo 1929FK Igalo 1929
16:30
FK PodgoricaFK Podgorica
16:30
FK Internacional PodgoricaFK Internacional Podgorica
16:30
FK Otrant-Olympic UlcinjFK Otrant-Olympic Ulcinj
16:30
OFK GrbaljOFK Grbalj
16:30
BeraneBerane
16:30
LovcenLovcen
16:30
Bokelj KotorBokelj Kotor
16:30
FK Iskra DanilovgradFK Iskra Danilovgrad
16:30
FK Kom PodgoricaFK Kom Podgorica
Katar - QFA Kupası
16:45
Al ShahaniyaAl Shahaniya
16:45
AL Wakrah U21AL Wakrah U21
16:45
Al MesaimeerAl Mesaimeer
16:45
Muaither SC U21Muaither SC U21
19:30
AL WaabAL Waab
19:30
AL Arabi Doha U21AL Arabi Doha U21
19:30
Al Kharaitiyat SCAl Kharaitiyat SC
19:30
Qatar SC U21Qatar SC U21
Kazakistan - Premier Lig
12:00
Kairat AlmatyKairat Almaty
2 : 1
Kyzylžar PetropavlovskKyzylžar Petropavlovsk
12:00
Elimai FCElimai FC
0 : 0
AtyrauAtyrau
14:30
FC OrdabasyFC Ordabasy
5 : 0
Shakhtar KaragandyShakhtar Karagandy
17:00
Tobol KostanayTobol Kostanay
2 : 0
FK TuranFK Turan
Kenya - Premier Lig
13:00
FC TalantaFC Talanta
1 : 1
Kakamega HomeboyzKakamega Homeboyz
13:00
WazitoWazito
13:00
Tusker Football ClubTusker Football Club
15:00
Kariobangi SharksKariobangi Sharks
0 : 0
Nairobi City Stars FCNairobi City Stars FC
15:00
Gor Mahia FCGor Mahia FC
15:00
Posta Rangers FCPosta Rangers FC
16:00
Bidco UnitedBidco United
1 : 1
Sofapaka FCSofapaka FC
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
19:00
Doxa KatokopiasDoxa Katokopias
1 : 3
Karmiotissa FCKarmiotissa FC
20:00
Othellos AthienouOthellos Athienou
1 : 1
AEL LimassolAEL Limassol
Kıbrıs Rum Kesimi - 2.Lig
16:00
FC Peyia 2014FC Peyia 2014
16:00
Olympiakos NicosiaOlympiakos Nicosia
16:00
Asil LysisAsil Lysis
1 : 2
Enosis Neon Paralimni FCEnosis Neon Paralimni FC
16:00
PaeekPaeek
1 : 1
MEAP NisouMEAP Nisou
16:00
Enad Polis ChrysochousEnad Polis Chrysochous
16:00
Achyronas OnisilosAchyronas Onisilos
16:00
Akritas ChlorakasAkritas Chlorakas
16:00
Digenis Akritas Morphou FCDigenis Akritas Morphou FC
16:00
Po Xylotymbou 2006Po Xylotymbou 2006
1 : 4
Ermis AradippouErmis Aradippou
Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Lig
16:00
Ethnikos AssiasEthnikos Assias
16:00
Omonia PsevdaOmonia Psevda
16:00
Olympias LympiaOlympias Lympia
16:00
Atr. GeroskipouAtr. Geroskipou
16:00
Aep PolemidionAep Polemidion
16:00
Kouris ErimisKouris Erimis
16:00
Aspis PylasAspis Pylas
16:00
Apep PitsiliasApep Pitsilias
16:00
Kedros Ayia Marina SkyllouraKedros Ayia Marina Skylloura
16:00
Anagennisi DeryAnagennisi Dery
16:00
Ethnikos LatsionEthnikos Latsion
16:00
HalkanorasHalkanoras
16:00
Spartakos Kitiou FCSpartakos Kitiou FC
16:00
Iraklis GerolakkouIraklis Gerolakkou
16:00
Apea AkrotiriouApea Akrotiriou
16:00
Podosfairkos Omilos OrmideiaPodosfairkos Omilos Ormideia
Kolombiya - Primera A, Apertura
00:00
Envigado FCEnvigado FC
2 : 2
Jaguares de CordobaJaguares de Cordoba
02:10
Boyaco Chico FCBoyaco Chico FC
1 : 1
CD TolimaCD Tolima
04:20
AD CaliAD Cali
0 : 1
CD Once CaldasCD Once Caldas
Kolombiya - Primera B
23:00
Tigres FCTigres FC
23:00
Real Soacha CundinamarcaReal Soacha Cundinamarca
23:30
CD CortuluaCD Cortulua
23:30
Bogota FCBogota FC
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
08:00
Hwaseong FCHwaseong FC
2 : 0
Daegu FC IIDaegu FC II
08:00
Daejeon Korail FCDaejeon Korail FC
1 : 0
Gangneung Citizen FCGangneung Citizen FC
08:00
Pocheon Citizen FCPocheon Citizen FC
2 : 2
Siheung Citizen FCSiheung Citizen FC
08:00
Gyeongju FCGyeongju FC
1 : 0
Paju Citizen FCPaju Citizen FC
09:00
Yeoju Citizen FCYeoju Citizen FC
1 : 2
FC MokpoFC Mokpo
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
08:00
Gwangju FCGwangju FC
2 : 0
FC SeoulFC Seoul
10:30
Incheon UnitedIncheon United
0 : 1
Suwon FCSuwon FC
10:30
Gangwon FCGangwon FC
1 : 1
Jeju United FCJeju United FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
08:00
Bucheon FC 1995Bucheon FC 1995
1 : 3
Cheonan City FCCheonan City FC
10:30
Cheongju FCCheongju FC
1 : 0
Jeonnam DragonsJeonnam Dragons
Kosova - Birinci Lig
15:00
KF RahoveciKF Rahoveci
2 : 0
KF Dinamo FerizajKF Dinamo Ferizaj
15:00
KF Prishtina E ReKF Prishtina E Re
1 : 0
KF FlamurtariKF Flamurtari
15:00
KF VjosaKF Vjosa
4 : 2
KF UlpianaKF Ulpiana
Kosova - Süper Lig
15:00
KF DukagjiniKF Dukagjini
1 : 2
FC BallkaniFC Ballkani
15:00
KF FeronikeliKF Feronikeli
0 : 1
KF LlapiKF Llapi
15:00
KF Fushe KosovaKF Fushe Kosova
1 : 0
KF DritaKF Drita
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
00:00
AD CarmelitaAD Carmelita
0 : 2
AD SarchiAD Sarchi
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
05:00
LD AlajuelenseLD Alajuelense
4 : 0
SantosSantos
Kuveyt - Premier Lig
16:55
Al Nasr SCAl Nasr SC
16:55
Al JahraAl Jahra
19:35
Al-Salmiya SCAl-Salmiya SC
19:35
Qadsia SCQadsia SC
Kuzey İrlanda - JJB Sports İrlanda Kupası
18:00
Glentoran FCGlentoran FC
18:00
Ballyclare ComradesBallyclare Comrades
18:00
Larne FCLarne FC
18:00
Newington FCNewington FC
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
18:00
Dundela FCDundela FC
18:00
ArdsArds
18:00
Annagh United FCAnnagh United FC
18:00
Harland And Wolff WeldersHarland And Wolff Welders
18:00
Dergview FCDergview FC
18:00
Ballinamallard UnitedBallinamallard United
18:00
Dundela FCDundela FC
18:00
Ballyclare ComradesBallyclare Comrades
20:30
Portadown FCPortadown FC
20:30
Knockbreda FCKnockbreda FC
Kuzey Makedonya - Vtora Liga
16:00
OhridOhrid
1 : 0
FK Pobeda AD PrilepFK Pobeda AD Prilep
16:00
BaskimiBaskimi
16:00
GFK Osogovo KocaniGFK Osogovo Kocani
16:00
FK Teteks 1953FK Teteks 1953
1 : 2
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
16:00
KF Besa DoberdollKF Besa Doberdoll
2 : 0
FK Novaci 2005FK Novaci 2005
16:00
Pelister BitolaPelister Bitola
16:00
FK Kamenica SasaFK Kamenica Sasa
16:00
FK Arsimi 1973FK Arsimi 1973
16:00
FK Detonit PlackovicaFK Detonit Plackovica
16:00
SkopjeSkopje
0 : 0
FK Kozuf GevgelijaFK Kozuf Gevgelija
16:00
FK Vardar NegotinoFK Vardar Negotino
16:00
FK KaraormanFK Karaorman
Litvanya - A Lyga
14:00
FC Dziugas TelsiaiFC Dziugas Telsiai
0 : 0
FK PanevezysFK Panevezys
16:00
FK Banga GargzdaiFK Banga Gargzdai
1 : 1
FK Kauno ZalgirisFK Kauno Zalgiris
Lübnan - Premiyer Lig
15:15
Racing BeirutRacing Beirut
15:15
Bourj FCBourj FC
Lüksemburg - Promotion d'Honneur
20:00
FC Rodange 91FC Rodange 91
20:00
Yellow Boys Weiler-La-TourYellow Boys Weiler-La-Tour
Macaristan - NB I
14:30
Debreceni VSCDebreceni VSC
0 : 1
Mezokovesd Zsory SEMezokovesd Zsory SE
16:30
Kisvarda FCKisvarda FC
1 : 0
Zalaegerszeg TEZalaegerszeg TE
20:45
DiosgyörDiosgyör
0 : 0
Puskas Akademia FC FelcsutPuskas Akademia FC Felcsut
Macaristan - NB I, Kadınlar
13:00
Fehervar FCFehervar FC
:
Astra HFC BudapestAstra HFC Budapest
13:00
Haladas Viktoria SzombathelyHaladas Viktoria Szombathely
0 : 0
BSC 1924 KftBSC 1924 Kft
16:00
Ferencvarosi TCFerencvarosi TC
1 : 1
MTK Hungaria FCMTK Hungaria FC
16:00
ETO FC GyorETO FC Gyor
2 : 0
Diosgyori VTK MiskolcDiosgyori VTK Miskolc
16:00
Szekszardi UfcSzekszardi Ufc
1 : 0
Soroksar SC BudapestSoroksar SC Budapest
16:00
Szent Mihaly SESzent Mihaly SE
16:00
Puskas Akademia FelcsutPuskas Akademia Felcsut
Malta - Challange Ligi
16:00
Senglea AthleticSenglea Athletic
1 : 0
Pieta Hotspurs FCPieta Hotspurs FC
16:00
Zebbug Rangers FCZebbug Rangers FC
1 : 1
ST Andrew FCST Andrew FC
18:30
Zabbar Saint Patrick FCZabbar Saint Patrick FC
18:30
ZurrieqZurrieq
18:30
Fgura United FCFgura United FC
18:30
Luqa SALuqa SA
Malta - Premier Lig
16:00
Hamrun Spartans FCHamrun Spartans FC
1 : 1
ValettaValetta
16:00
Hibernians FC PaolaHibernians FC Paola
0 : 2
Naxxar Lions FCNaxxar Lions FC
18:15
Birkirkara FCBirkirkara FC
1 : 1
Balzan FCBalzan FC
18:15
St Lucia FCSt Lucia FC
1 : 1
Sirens FCSirens FC
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
02:00
CF Correcaminos UATCF Correcaminos UAT
1 : 1
Tlaxcala FCTlaxcala FC
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
21:00
Pumas UnamPumas Unam
21:00
Club Tijuana de CalienteClub Tijuana de Caliente
Meksika - Liga MX, Kapanış
04:00
Queretaro FCQueretaro FC
0 : 1
Club Santos LagunaClub Santos Laguna
04:00
Atletico San LuisAtletico San Luis
4 : 0
Puebla FCPuebla FC
06:10
Mazatlan FCMazatlan FC
2 : 1
NecaxaNecaxa
Meksika - Liga Premier Serie A
02:00
Inter Playa Del CarmenInter Playa Del Carmen
0 : 1
Catedraticos Elite FCCatedraticos Elite FC
04:00
Cimarrones de Sonora FC IICimarrones de Sonora FC II
3 : 1
Coras TepicCoras Tepic
05:00
Alacranes de DurangoAlacranes de Durango
2 : 2
CF Orgullo ReynosaCF Orgullo Reynosa
20:00
Leones Negros Udg IILeones Negros Udg II
20:00
Tecos FCTecos FC
21:00
CA San Juan de AragonCA San Juan de Aragon
21:00
CF Cafetaleros de ChiapasCF Cafetaleros de Chiapas
Meksika - Liga Premier Serie B
00:30
Chilangos FCChilangos FC
1 : 2
CD Ayense ACCD Ayense AC
02:00
CF Petroleros De Poza RicaCF Petroleros De Poza Rica
1 : 0
Club Atletico PachucaClub Atletico Pachuca
Meksika - U23 Liga MX
18:00
Deportivo Toluca U23Deportivo Toluca U23
1 : 1
Tigres UANL U23Tigres UANL U23
18:00
Cruz Azul U23Cruz Azul U23
1 : 2
Chivas Guadalajara U23Chivas Guadalajara U23
18:00
Club America U23Club America U23
18:00
Atlas FC U23Atlas FC U23
18:30
CF Pachuca U23CF Pachuca U23
18:30
FC Juarez U23FC Juarez U23
Mısır - Premier Lig
20:00
Ismaily ScIsmaily Sc
0 : 0
Baladiyyat Al MehallaBaladiyyat Al Mehalla
Moldova - Moldıva Kupası
15:00
FC BaltiFC Balti
15:00
Dacia BuiucaniDacia Buiucani
15:00
Petrocub HincestiPetrocub Hincesti
15:00
FC StauceniFC Stauceni
Nijerya - NPFL
18:00
Kwara UnitedKwara United
18:00
Rivers United FCRivers United FC
19:30
Remo StarsRemo Stars
19:30
Bayelsa United FCBayelsa United FC
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
17:45
Al-NahdaAl-Nahda
17:45
Al-SeebAl-Seeb
Özbekistan - PFL
15:00
FC BunyodkorFC Bunyodkor
1 : 3
Qizilqum ZarafshonQizilqum Zarafshon
17:15
PFC SogdianaPFC Sogdiana
17:15
Neftchi FargonaNeftchi Fargona
Paraguay - Division de Honor, Açılış
01:30
Club GuaraniClub Guarani
1 : 1
Cerro PortenoCerro Porteno
Peru - Premier Lig
04:30
Universitario de DeportesUniversitario de Deportes
2 : 0
Sport HuancayoSport Huancayo
21:15
Sporting CristalSporting Cristal
21:15
Atletico GrauAtletico Grau
23:45
Comerciantes UnidosComerciantes Unidos
23:45
MelgarMelgar
Polonya - CLJ
13:00
Wisla KrakowWisla Krakow
13:00
Arka GdyniaArka Gdynia
14:00
Gornik ZabrzeGornik Zabrze
2 : 4
BialystokBialystok
14:00
Rakow Czestochowa U19Rakow Czestochowa U19
14:00
Polonia WarszawaPolonia Warszawa
Polonya - Ekstraklasa
17:00
KS Gornik ZabrzeKS Gornik Zabrze
2 : 1
Jagiellonia BialystokJagiellonia Bialystok
19:30
WKS Slask WroclawWKS Slask Wroclaw
1 : 0
Widzew LodzWidzew Lodz
22:00
Legia WarszawaLegia Warszawa
22:00
MKS Pogon SzczecinMKS Pogon Szczecin
Polonya - Ekstraliga, Kadınlar
13:00
Gornik LecznaGornik Leczna
13:00
Aplg GdanskAplg Gdansk
14:00
Medyk KoninMedyk Konin
1 : 1
Rekord Bielsko-BialaRekord Bielsko-Biala
14:00
UKS SMS LodzUKS SMS Lodz
14:00
Pogon TczewPogon Tczew
14:00
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
0 : 3
WKS Slask WroclawWKS Slask Wroclaw
19:30
Czarni SosnowiecCzarni Sosnowiec
19:30
GKS KatowiceGKS Katowice
Polonya - I Liga
14:00
Radunia StęzycaRadunia Stęzyca
1 : 1
Olimpia ElblagOlimpia Elblag
14:00
Sandecja Nowy SaczSandecja Nowy Sacz
1 : 3
GKS JastrzebieGKS Jastrzebie
18:30
Skra CzestochowaSkra Czestochowa
18:30
Lech II PoznanLech II Poznan
19:00
Olimpia GrudziadzOlimpia Grudziadz
19:00
Kotwica KolobrzegKotwica Kolobrzeg
19:00
Polonia BytomPolonia Bytom
19:00
Zaglebie Lubin IIZaglebie Lubin II
Polonya - I Ligi
14:40
GKS KatowiceGKS Katowice
3 : 1
Znicz PruszkowZnicz Pruszkow
17:00
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
2 : 3
Wisla PlockWisla Plock
19:30
Odra OpoleOdra Opole
0 : 2
Wisla KrakowWisla Krakow
Polonya - III Liga, Grup 1
15:00
Olimpia ZambrowOlimpia Zambrow
15:00
Pelikan LowiczPelikan Lowicz
16:00
GKS BelchatowGKS Belchatow
16:00
Bron RadomBron Radom
16:00
GKS WikielecGKS Wikielec
16:00
Swit Nowy Dwor MazowieckiSwit Nowy Dwor Mazowiecki
16:00
KS Warta SieradzKS Warta Sieradz
16:00
Pilica BialobrzegiPilica Bialobrzegi
16:00
LomzaLomza
2 : 1
Pogon Grodzisk MazowieckiPogon Grodzisk Mazowiecki
17:00
KS Legionovia LegionowoKS Legionovia Legionowo
1 : 2
MKS Mlawianka MlawaMKS Mlawianka Mlawa
20:00
Victoria SulejowekVictoria Sulejowek
20:00
Unia SkierniewiceUnia Skierniewice
Polonya - III Liga, Grup 2
14:00
Pogon Szczecin IIPogon Szczecin II
1 : 4
Sokol KleczewSokol Kleczew
14:00
KS Unia Solec KujawskiKS Unia Solec Kujawski
14:00
Blekitni StargardBlekitni Stargard
15:00
Flota SwinoujscieFlota Swinoujscie
15:00
KS Stolem GniewinoKS Stolem Gniewino
16:00
MKS Notec CzarnkowMKS Notec Czarnkow
3 : 1
Polonia Sroda WielkopolskaPolonia Sroda Wielkopolska
17:00
Sks Unia SwarzedzSks Unia Swarzedz
0 : 1
Pogon Nowe SkalmierzycePogon Nowe Skalmierzyce
19:00
Elana TorunElana Torun
19:00
Zawisza BydgoszczZawisza Bydgoszcz
Polonya - III Liga, Grup 3
14:00
Odra Bytom OdrzanskiOdra Bytom Odrzanski
0 : 1
MKS KluczborkMKS Kluczbork
15:00
LKS Goczalkowice-ZdrojLKS Goczalkowice-Zdroj
3 : 2
Warta Gorzow WielkopolskiWarta Gorzow Wielkopolski
15:00
LZS StarowiceLZS Starowice
15:00
Gornik Zabrze IIGornik Zabrze II
16:00
Mkp Carina GubinMkp Carina Gubin
16:00
Slask II WroclawSlask II Wroclaw
16:00
KS Stilon Gorzow WlkpKS Stilon Gorzow Wlkp
2 : 0
KS Lechia Zielona GoraKS Lechia Zielona Gora
16:30
Sleza WroclawSleza Wroclaw
16:30
KS Gornik PolkowiceKS Gornik Polkowice
16:30
Rekord Bielsko BialaRekord Bielsko Biala
16:30
GSK Pniowek PawlowiceGSK Pniowek Pawlowice
19:00
Karkonosze Jelenia GoraKarkonosze Jelenia Gora
19:00
Rakow II CzestochowaRakow II Czestochowa
Polonya - III Liga, Grup 4
14:00
Chelmianka ChelmChelmianka Chelm
14:00
Unia TarnowUnia Tarnow
15:00
RKS Garbarnia KrakowRKS Garbarnia Krakow
3 : 3
KS Wisloka DebicaKS Wisloka Debica
15:00
Czarni PolaniecCzarni Polaniec
15:00
Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg
16:00
Avia SwidnikAvia Swidnik
0 : 1
KSZO Ostrowiec SwietokrzyskiKSZO Ostrowiec Swietokrzyski
16:00
Wislanie JaskowiceWislanie Jaskowice
0 : 1
Wieczysta KrakowWieczysta Krakow
16:00
KKS Karpaty KrosnoKKS Karpaty Krosno
0 : 0
Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ
16:00
Star StarachowiceStar Starachowice
16:00
Swidniczanka SwidnikSwidniczanka Swidnik
19:00
Podlasie Biala PodlaskaPodlasie Biala Podlaska
19:00
Sokol SieniawaSokol Sieniawa
Romanya - Liga 1
15:00
FC Uta AradFC Uta Arad
3 : 2
Fc U Craiova 1948Fc U Craiova 1948
18:00
AFC HermannstadtAFC Hermannstadt
4 : 1
ASC Otelul GalatiASC Otelul Galati
21:00
FC Farul ConstantaFC Farul Constanta
21:00
FC CFR 1907 ClujFC CFR 1907 Cluj
Romanya - Liga 2
12:00
FC Metaloglobus BucurestiFC Metaloglobus Bucuresti
2 : 0
CS Concordia ChiajnaCS Concordia Chiajna
12:00
FC Unirea DejFC Unirea Dej
1 : 3
AFC Chindia TargovisteAFC Chindia Targoviste
12:00
CSM AlexandriaCSM Alexandria
0 : 1
TunariTunari
12:00
Csa Steaua BucurestiCsa Steaua Bucuresti
12:00
Viitorul Pandurii Targu JiuViitorul Pandurii Targu Jiu
12:00
Csm SlatinaCsm Slatina
0 : 0
CSM ResitaCSM Resita
12:00
ACS Champions FC ArgesACS Champions FC Arges
1 : 0
AFC Progresul 1944 SpartacAFC Progresul 1944 Spartac
12:00
CSM Ceahlaul Piatra NeamtCSM Ceahlaul Piatra Neamt
2 : 0
CSC DumbravitaCSC Dumbravita
12:30
Fc Unirea 2004 SloboziaFc Unirea 2004 Slobozia
0 : 1
AFK Csikszereda Miercurea CiucAFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Ruanda - Rwanda Premier Ligi
16:00
Bugesera FCBugesera FC
16:00
MukuraMukura
16:00
Gorilla FCGorilla FC
16:00
AmagajuAmagaju
16:00
MusanzeMusanze
1 : 0
Rwamagana City FCRwamagana City FC
19:00
Apr FCApr FC
19:00
EtincellesEtincelles
San Marino - Campionato Sammarinese
17:00
SP Tre FioriSP Tre Fiori
17:00
San Marino AcademySan Marino Academy
17:00
SC FaetanoSC Faetano
17:00
SS VirtusSS Virtus
17:00
LA FioritaLA Fiorita
17:00
SS PennarossaSS Pennarossa
17:00
FC DomagnanoFC Domagnano
17:00
SP CailungoSP Cailungo
20:15
FC FiorentinoFC Fiorentino
20:15
SP Tre PenneSP Tre Penne
20:15
Cosmos SerravalleCosmos Serravalle
20:15
AC JUVENES/DOGANAAC JUVENES/DOGANA
Senegal - Premier Lig
19:30
TeunguethTeungueth
19:30
US OuakamUS Ouakam
19:30
ASC JaraafASC Jaraaf
19:30
Dakar Sacre CoeurDakar Sacre Coeur
19:30
SonacosSonacos
19:30
Diambars FCDiambars FC
Şili - Premier Lig
02:30
CD Cobreloa CalamaCD Cobreloa Calama
2 : 1
CobresalCobresal
Şili - Primera B
00:00
AC BarnecheaAC Barnechea
00:00
Curico UnidoCurico Unido
00:00
Santiago MorningSantiago Morning
4 : 0
San Luis de QuillotaSan Luis de Quillota
18:00
Santiago WanderersSantiago Wanderers
18:00
CD Santa CruzCD Santa Cruz
18:00
La SerenaLa Serena
1 : 0
Deportes MagallanesDeportes Magallanes
Sırbistan - Prva Liga
15:00
FK IndjijaFK Indjija
15:00
FK Macva SabacFK Macva Sabac
15:00
OFK VrsacOFK Vrsac
15:00
FK Sloboda UziceFK Sloboda Uzice
15:00
FK Mladost GatFK Mladost Gat
15:00
FK Metalac Gornji MilanovacFK Metalac Gornji Milanovac
15:00
FK SmederevoFK Smederevo
15:00
FK Jedinstvo UBFK Jedinstvo UB
15:00
FK Radnicki Sremska MitrovicaFK Radnicki Sremska Mitrovica
15:00
FK Radnicki BeogradFK Radnicki Beograd
15:00
BelgradeBelgrade
15:00
RFK Graficar BeogradRFK Graficar Beograd
19:00
FK Kolubara LazarevacFK Kolubara Lazarevac
19:00
Gfk DubocicaGfk Dubocica
Sırbistan - Superliga
16:00
FK Javor IvanjicaFK Javor Ivanjica
2 : 2
FK Vojvodina Novi SadFK Vojvodina Novi Sad
18:00
FK TSC Backa TopolaFK TSC Backa Topola
1 : 3
FK Crvena Zvezda BelgradeFK Crvena Zvezda Belgrade
20:30
FK Partizan BelgradeFK Partizan Belgrade
1 : 0
FK Zeleznicar PancevoFK Zeleznicar Pancevo
Slovakya - 1. Lig Kadınlar
13:00
AS TrencinAS Trencin
:
Slovan BratislavaSlovan Bratislava
16:30
Spartak MyjavaSpartak Myjava
16:30
MFK RuzomberokMFK Ruzomberok
17:00
MFK Dukla Banska BystricaMFK Dukla Banska Bystrica
17:00
FC Spartak TrnavaFC Spartak Trnava
17:00
GFC TopolcanyGFC Topolcany
17:00
MSK ZilinaMSK Zilina
19:00
FC Petrzalka 1898FC Petrzalka 1898
19:00
FC Tatran PresovFC Tatran Presov
Slovakya - 2. Liga
16:00
MSK Povazska BystricaMSK Povazska Bystrica
16:00
MSK PuchovMSK Puchov
16:00
1. FC Tatran Presov1. FC Tatran Presov
16:00
OFK MalzeniceOFK Malzenice
16:30
MFK Tatran Liptovsky MikulasMFK Tatran Liptovsky Mikulas
16:30
KFC KomarnoKFC Komarno
Slovakya - 3. Liga, Batı
16:30
MFK ZvolenMFK Zvolen
16:30
SKF SeredSKF Sered
16:30
FC MalackyFC Malacky
16:30
FK Dubnica Nad VahomFK Dubnica Nad Vahom
16:30
MSK Fomat MartinMSK Fomat Martin
16:30
AFC Nove Mesto nad VahomAFC Nove Mesto nad Vahom
16:30
Slovan Dusla SalaSlovan Dusla Sala
16:30
OK CastkovceOK Castkovce
16:30
TJ Jednota BanovaTJ Jednota Banova
16:30
TJ Druzstevnik Velke LudinceTJ Druzstevnik Velke Ludince
16:30
FK Slovan GalantaFK Slovan Galanta
16:30
OFK Banik Lehota Pod VtacnikomOFK Banik Lehota Pod Vtacnikom
Slovakya - 3. Liga, Doğu
16:30
MSK Novohrad LucenecMSK Novohrad Lucenec
16:30
MFK SninaMFK Snina
16:30
MFK Stara LubovnaMFK Stara Lubovna
16:30
SK Odeva LipanySK Odeva Lipany
Slovakya - Superliga
19:00
FC DAC 1904 Dunajska StredaFC DAC 1904 Dunajska Streda
1 : 1
MSK ZilinaMSK Zilina
19:00
MFK Dukla Banska BystricaMFK Dukla Banska Bystrica
1 : 1
FK KosiceFK Kosice
19:00
MFK Zemplin MichalovceMFK Zemplin Michalovce
4 : 1
FC Vion Zlate Moravce - VrableFC Vion Zlate Moravce - Vrable
19:00
MFK RuzomberokMFK Ruzomberok
2 : 0
FK Zeleziarne PodbrezovaFK Zeleziarne Podbrezova
19:00
MFK SkalicaMFK Skalica
0 : 0
AS TrencinAS Trencin
19:00
Slovan BratislavaSlovan Bratislava
1 : 0
FC Spartak TrnavaFC Spartak Trnava
Slovakya - U19 1. Liga
13:00
ZP Sport PodbrezovaZP Sport Podbrezova
13:00
FC KosiceFC Kosice
13:00
FC Vion Zlate Moravce Vrable U19FC Vion Zlate Moravce Vrable U19
13:00
Tatran PresovTatran Presov
13:00
Spartak TrnavaSpartak Trnava
13:00
FC DAC 1904 Dunajska StredaFC DAC 1904 Dunajska Streda
13:00
Slovan BratislavaSlovan Bratislava
13:00
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana U19FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana U19
13:00
MFK RuzomberokMFK Ruzomberok
13:00
MFK Zemplin MichalovceMFK Zemplin Michalovce
13:00
FC PetrzalkaFC Petrzalka
13:00
MFK Dukla Banska BystricaMFK Dukla Banska Bystrica
13:00
MSK ZilinaMSK Zilina
13:00
AS TrencinAS Trencin
Slovenya - 2nd Liga
17:00
NK DekaniNK Dekani
17:00
NK IlirijaNK Ilirija
17:00
BiljeBilje
1 : 3
Primorje AjdovscinaPrimorje Ajdovscina
17:00
NK Brinje GrosupljeNK Brinje Grosuplje
17:00
Tabor SezanaTabor Sezana
19:00
NK Rudar VelenjeNK Rudar Velenje
19:00
Fuzinar RavneFuzinar Ravne
Slovenya - PrvaLiga
17:00
Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana
1 : 1
NK CeljeNK Celje
19:30
NK MariborNK Maribor
2 : 0
NK DomzaleNK Domzale
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Mashujaa FCMashujaa FC
1 : 0
Namungo FCNamungo FC
16:00
Singida BS FCSingida BS FC
0 : 2
Mtibwa Sugar FCMtibwa Sugar FC
18:15
Kagera SugarKagera Sugar
18:15
Jkt TanzaniaJkt Tanzania
20:30
Kmc FCKmc FC
20:30
Geita Gold FCGeita Gold FC
Tayland - Thai League 1
14:00
Khon Kaen United FCKhon Kaen United FC
0 : 0
Port FCPort FC
14:30
Sukhothai FCSukhothai FC
2 : 1
Chiangrai UnitedChiangrai United
15:00
Lamphun WarriorLamphun Warrior
2 : 0
Bg Pathum United FCBg Pathum United FC
16:00
Police Tero FCPolice Tero FC
1 : 1
Nakhon Pathom United FCNakhon Pathom United FC
Tayland - Thai Lig 2
13:30
Samut Prakan City FCSamut Prakan City FC
13:30
ChanthaburiChanthaburi
14:00
Pattaya Dolphins UnitedPattaya Dolphins United
1 : 2
Ayutthaya United FCAyutthaya United FC
14:00
Nakhon Ratchasima FCNakhon Ratchasima FC
14:00
DP Kanchanaburi FCDP Kanchanaburi FC
14:30
Chainat Hornbill FCChainat Hornbill FC
14:30
Kasetsart FCKasetsart FC
15:00
Chiangmai FCChiangmai FC
1 : 0
Phrae UnitedPhrae United
Trinidad Tobago - TT Premier Lig
01:00
FC Phoenix 1976FC Phoenix 1976
01:00
Police FCPolice FC
01:00
Defence Force FCDefence Force FC
01:00
Prisons FCPrisons FC
01:00
Cunupia FCCunupia FC
01:00
Club SandoClub Sando
Tunus - Lig 1
16:30
CA BizertinCA Bizertin
2 : 0
As SolimanAs Soliman
16:30
Us TataouineUs Tataouine
1 : 0
EGS GafsaEGS Gafsa
Tunus - Ligue 2
16:30
Croissant Sportif de MsakenCroissant Sportif de Msaken
16:30
Js OmraneJs Omrane
16:30
Cs ChebbaCs Chebba
16:30
Em MahdiaEm Mahdia
16:30
Stade GabesienStade Gabesien
16:30
SC MoknineSC Moknine
16:30
ES Jerba MidounES Jerba Midoun
16:30
AS GabesAS Gabes
Ukrayna - Premier Lig
14:00
FC MinajFC Minaj
2 : 0
FC Metalist 1925 KharkivFC Metalist 1925 Kharkiv
16:30
FC Vorskla PoltavaFC Vorskla Poltava
2 : 1
Veres RivneVeres Rivne
16:30
FC Dinamo KievFC Dinamo Kiev
1 : 0
FC Chornomorets OdessaFC Chornomorets Odessa
19:00
Kolos KovalivkaKolos Kovalivka
0 : 1
FC Rukh LvivFC Rukh Lviv
Ukrayna - U19
12:00
FC Shakhtar DonetskFC Shakhtar Donetsk
12:00
FC Kryvbas Kriviy Rih U19FC Kryvbas Kriviy Rih U19
13:00
Obolon KyivObolon Kyiv
13:00
SC Dnipro-1SC Dnipro-1
14:00
FC OleksandriaFC Oleksandria
14:00
FC Zorya LuganskFC Zorya Lugansk
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 Libertadores Kupası
21:00
Academia Puerto CabelloAcademia Puerto Cabello
21:00
Colo ColoColo Colo
Ürdün - Jordan Ligi
17:00
Moghayer AL SarhanMoghayer AL Sarhan
17:00
FC MaanFC Maan
17:00
Al-Ahly AmmanAl-Ahly Amman
17:00
Al AqabaAl Aqaba
19:30
Al Hussein IrbidAl Hussein Irbid
19:30
AL SaltAL Salt
Uruguay - Premier Lig
01:30
Miramar MisionesMiramar Misiones
1 : 2
Cerro Largo FCCerro Largo FC
16:00
Racing Club MontevideoRacing Club Montevideo
1 : 2
Defensor SportingDefensor Sporting
23:00
CA River Plate (Uru)CA River Plate (Uru)
23:00
DanubioDanubio
Venezuela - Premier Lig
02:00
Monagas SCMonagas SC
3 : 2
Estudiantes de MeridaEstudiantes de Merida
22:00
UCV FCUCV FC
22:00
Zamora FCZamora FC
Vietnam - V Lig 2
13:00
Dong Nai FCDong Nai FC
13:00
Clb Bong Da HueClb Bong Da Hue
13:00
Long AN FCLong AN FC
1 : 0
Tdcs Dong ThapTdcs Dong Thap
14:00
PVF-Cong An Nhan Dan FCPVF-Cong An Nhan Dan FC
14:00
Ba Ria Vung Tau FcBa Ria Vung Tau Fc
Vietnam - V-Ligi
14:00
Clb Bd Dong A Thanh HoaClb Bd Dong A Thanh Hoa
1 : 2
Hoang Anh Gia LaiHoang Anh Gia Lai
15:15
Hai Phong FCHai Phong FC
1 : 1
Viettel FcViettel Fc
Yunanistan - Süper Lig 2
15:00
APO Levadeiakos FCAPO Levadeiakos FC
15:00
PAOK Thessaloniki BPAOK Thessaloniki B
Yunanistan - Süper Lig, Kadınlar
14:45
Nees AtromitouNees Atromitou
14:45
AEK AthensAEK Athens
16:00
Gpo KastoriasGpo Kastorias
16:00
FC PAOK ThessalonikiFC PAOK Thessaloniki
Yunanistan - U19 Süper Ligi
12:00
PanserraikosPanserraikos
0 : 3
Asteras TripolisAsteras Tripolis
13:00
ArisAris
1 : 2
AEK AthensAEK Athens
13:00
Pas GianninaPas Giannina
:
Atromitos AthinonAtromitos Athinon
13:00
Lamia 1964Lamia 1964
13:00
PAOK ThessalonikiPAOK Thessaloniki
14:30
OFIOFI
14:30
PanathinaikosPanathinaikos
16:00
AE KifisiaAE Kifisia
0 : 2
PanaitolikosPanaitolikos
Zambiya - Premiyer Lig
14:00
Forest RangersForest Rangers
14:00
FC MuzaFC Muza
16:00
Prison LeopardsPrison Leopards
0 : 1
Zanaco FCZanaco FC
16:00
Konkola BladesKonkola Blades
16:00
Kansanshi DynamosKansanshi Dynamos
16:00
Trident FCTrident FC
16:00
Nkana FCNkana FC
16:00
NkwaziNkwazi
16:00
Kabwe WarriorsKabwe Warriors
16:00
Napsa StarsNapsa Stars
16:00
Red ArrowsRed Arrows
16:00
Power DynamosPower Dynamos
16:00
Green BuffaloesGreen Buffaloes
16:00
Green EaglesGreen Eagles
16:00
Zesco UnitedZesco United