Pro Whatsapp
Pro Whatsapp
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Karne hediyesi olarak ücretsiz sinema

Yayınlanma Tarihi : Google News
Karne hediyesi olarak ücretsiz sinema

Sarayköy Belediyesi’ nden yapılan açıklamada ilçede eğitim alan tüm öğrencilere karne hediyesi olarak sinema ücretsiz oldu. Sarayköy’deki öğrenciler sevindi.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Sarayköy’de de 2023-2024 eğitim öğretim yılının birinci dönemi bitmesiyle tüm öğrenciler 16 gün sürecek yarıyıl tatiline girdi.

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ilçede eğitim alan tüm öğrencilere karne hediyesi olarak sinemayı ücretsiz yaptı. Sömestir tatili boyunca devam edecek sinema günlerinde öğrenciler Nefes: Yer Eksi İki ve Rafadan Tayfa: Hayrimatör’ü izleyebilecek.

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın Sarayköy’e kazandırdığı önemli projelerinden birisi olan sinema, 2018 yılında Sarayköy Belediyesi Kültür Merkezi’ndehayata geçti.

İlçeler arasında sadece Sarayköy’de hayata geçen sinema hizmetini yakın ilçedeki vatandaşlarda vizyon filmleri izlemek için tercih ediyor.

Vatandaşların ulaşımlarının kolaylaştığı bu sayede zamandan da tasarruf ettiği hem de maddi anlamda ayrıcalık sunan sinema, önemli günlerde Başkan Özbaş tarafından çocuk, genç ve yetişkinlere özel ücretsiz sunuluyor.

Şimdi ise sömestir tatiline giren binlerce öğrenciye Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, tatil hediyesi olarak sinemayı ücretsiz yaptı. İlçe sınırları içerisinde eğitim alan tüm anasınıfı, ilk, ortaokul ve lise öğrencileri gişe liderliğini bırakmayan TRT yapımı vizyon filmler Nefes: Yer Eksi İki ve Rafadan Tayfa: Hayrimatör’ü Sarayköy Belediyesi Kültür Merkezi’nde izleyebilecek.
Sarayköy’de öğrencileri sevindiren Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş,

Sarayköy kültürün, sanatın, eğitimin ve sporun merkezi olacak demiştik. Bugün Kültür Merkezimizde tüm gençlerimizi ve çocuklarımızı sinema ile buluşturuyoruz. Çocuklarımız bizim, ülkemizin geleceği. Onlar için çalışmaya, gayret etmeye, hizmetler üretmeye ve projeler yapmaya devam edeceğiz. Onları seviyoruz. Onlarla beraber nice yollar yürüyeceğiz. Nice güzel işleri hep birlikte başaracağız” dedi.

reklam

YORUM YAP