Pro Whatsapp
Pro Whatsapp
DOLAR31,3677% 0.42
EURO34,0595% 0.51
STERLIN39,7661% 0.47
FRANG35,5200% 0.53
ALTIN2.100,98% 2,34
BITCOIN1.963.4820.445
reklam

Üreten kadınlar festivali düzenlendi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Üreten kadınlar festivali düzenlendi

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından 19-21 Ocak tarihleri arasında Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen 3 gün süren Büyükşehirle Üreten Kadınlar Festivali sona erdi.

Perihan Savaş’ın söyleşisi ile başlayan festivalin hafta sonu programına Öykü Gürman, yazar Saniye Bencik Kangal, astrolog Hande Kazanova,Masterchef Büşra Zambak,Türk Sanat Müziği olarak İncesaz Denizlililer için sahne aldı. Büyükşehir Belediyesi , düzenlendi. Kadınlar 260 stantta el emeği göz nuru ürünlerini sergileyerek aile ekonomilerine katkı sağlarken, Denizli’nin en renkli festivali olarak akıllara kazınan organizasyonda konserlerden söyleşilere, çalışma atölyelerinden sihirbaz gösterilerine birbirinden güzel programlar düzenlendi.

Organizasyonda, uzman isimler çini sanatı, sağlıklı beslenme, sosyal medya ile satış alanı oluşturma, uyanış, yüzleşme, kabul, yemek, nefes ve farkındalık çalışması ve evde egzersiz konularında çalışma atölyeleri düzenledi. Tiyatro gösterilerinin de gerçekleştirildiği festival süresince sihirbaz gösterimi, bando konseri, yüz boyama, palyaço, sosis balon dağıtımı, planetaryum gösterimleri ve flashmob etkinlikleri yapıldı.

Kadınların Büyükşehirle Üreten Kadınlar Festivali’ne çok yoğun talebi olduğunu kaydeden Başkan Zolan, “Hanım kardeşlerimize yeni ufuklar açacak festivalimiz çok güzel geçti. İnşallah ele ele, gönül gönüle şehrimizi daha ileri daha güzele götürmeye hep birlikte gayret edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

reklam

YORUM YAP